בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו: העבודה תיכנס לממשלה רק אם תתמוך במדיניות הכלכלית 
 
 נתניהו צפוי להתנגד להצעה לצרף את העבודה לממשלת שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שר האוצר נועד היום עם שרון לראשונה מאז משבר ההתנתקות. הממשלה אישרה את מינוי אורלב במקום איתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, נועד היום (ראשון) עם שר האוצר בנימין נתניהו, לראשונה מאז הקרע בנושא אישור תכנית ההתנתקות. השניים דנו בהתנגדותו של נתניהו להצטרפות מפלגת העבודה לממשלה. מלשכת שרון נמסר כי מדובר בפגישת עבודה שגרתית.

"הארץ" מדווח כי בתום הפגישה אמר נתניהו שאם ממשלת העבודה מעוניינת להצטרף לממשלה, עליה להסכים למדיניות הכלכלית שלה. המשא ומתן להכנסת העבודה לממשלה צפוי להתקדם בימים הקרובים, אם היועץ המשטי לממשלה, מני מזוז, יחליט שלא להגיש כתב אישום נגד שרון בפרשת "האי היווני".

גורמים פוליטיים מעריכים שפרס יסכים להצטרף לממשלה רק אם יקבל את תפקיד ממלא מקום ראש הממשלה ושר החוץ. שר התמ"ת, אהוד אולמרט, אמר היום ב"קול ישראל" כי אם יתברר שלממשלה אין רוב בכנסת, יש לדעתו לשקול בחירות בתוך תקופה קצרה או שיתוף פעולה עם מפלגת העבודה.
 

שרון: להמעיט בנסיעות לחו"ל בזמן הקרוב

 
מוקדם יותר, בתחילת ישיבת הממשלה, הודיע שרון כי הורה להתחיל להכין את תכנית ההתנתקות, כדי שבוא הזמן, בספטמבר 2005, ההכנות יושלמו. עוד אמר ראש הממשלה כי הוא מבקש מן השרים למעט בנסיעות לחו"ל בזמן הקרוב, וכי הוא יפקח אישית על הנסיעות. הסיבה לכך היא הצורך של הקואליציה בהצבעותיהם של השרים. הוא דרש מהשרים לתמוך בתכנית ההתנתקות ולהצביע בעד הממשלה בכנסת.

הממשלה התכנסה הבוקר לישיבה ראשונה בהרכבה המופחת, לאחר פרישת חברי "האיחוד לאומי". הממשלה צפוייה לאשר את צירופו של השר זבולון אורלב מהמפד"ל לקבינט המדיני-ביטחוני ולוועדת השרים לחקיקה במקומו של יו"ר המפד"ל, ח"כ אפי איתם, שהתפטר. גם מנכ"ל משרדו של אורלב, דב גולדברג, יצורף לוועדת ההיגוי המקצועית בנושא ההתנתקות וזאת בנסיון לחזק את מעורבותה של המפד"ל בממשלה. גולדברגר יהיה חבר גם בוועדת החריגים עליה שתטפל בהשקעות ביישובים העומדים בפני פינוי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by