בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"תינוק המריבה" יישאר אצל ההורים המאמצים לשבוע נוסף 
 
 
חדשות נענע

בית המשפט המחוזי דחה את ההכרעה בעניין עד ליום ראשון הבא. במקום פרצה מהומה, כאשר עשרות תומכים של שני הצדדים פרצו בצעקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע היום (ראשון) כי "תינוק המריבה" יישאר בידי הוריו המאמצים שבוע נוסף. ביום ראשון הבא יתכנס בית המשפט שוב וימישך לדון בעתירת ההורים הביולוגיים, שמבקשים להעביר את התינוק לידיהם ללא דיחוי.

בית המשפט דן היום בעתירה בהשתתפות ההורים הביולוגיים, עורכי דינם ועורכי הדין של הוריו המאמצים של התינוק. ההורים המאמצים לא הורשו להשתתף בדיון כיוון שלפי החוק אסור להם לדעת מהי זהות ההורים הביולוגים של בנם המאומץ.

עורכת הדין אהובה יששכר, האפוטרופוסית שמינתה המדינה לתינוק המאומץ, אמרה היום בתום הדיון בבית המשפט המחוזי כי "על פי חוות דעת שקיבלתי, ולפי נסיבות העניין, טובתו של הילד היא להיות אצל ההורים הביולוגיים". כך מדווחים ב-ynet.

בתחילת הדיון פרצה באולם בית המשפט מהומה, כאשר עשרות מתומכי שני הצדדים החלו לצעוק זה על זה. מאבטחי בית המשפט הרחיקו אותם מן המקום.

ההורים הביולוגים מבקשים לבטל את העיכוב במסירת התינוק אליהם. על העיכוב הורה בית המשפט המחוזי בשבוע שעבר, שהחליח שהתינוק יישאר אצל הוריו המאמצים עד שתתקבל החלטה בעתירות ההורים. בראש ההרכב היום תשב השופטת סביונה רוטלוי שתשב גם בראש ההרכב בדיון בעתירת ההורים המאמצים שביקשו לקבל מעמד משפטי בתיק כדי שיוכלו לייצג את התינוק.

עורכי הדין של ההורים הביולוגיים דין עדני ומשה לוי יטענו היום שלהורים המאמצים אין מעמד משפטי בתיק ולכן הם לא יכולים לעכב את העברתו. כמו כן הם יטענו שכל שהות נוספת אצל ההורים המאמצים תגרום לנזק רגשי לתינוק ולכן יש להעבירו במהרה להוריו הביולוגיים.

עורכי הדין של ההורים המאמצים צפויים לטעון שיש להשאיר את התינוק בידי המאמצים כיוון שההליך המשפטי עוד לא הסתיים וייתכן שבסוף יוחלט להשאיר את התינוק אצל המאמצים ולכן העברתו כעת להורים הביולוגים תגרום לו נזק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by