בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיריית ירושלים תפטר 1,200 עובדים תוך 3 שנים 
 
 עירייץ ירושלים נמצאת בגירעון של מיליארדי שקלים (לע``מ)   
 
חדשות נענע

90 עובדים קיבלו כבר היום מכתבי פיטורים. יו"ר ועד העובדים: "הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת". העירייה: המו"מ עם העובדים הגיע למבוי סתום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיריית ירושלים שלחה היום (ראשון) מכתבי פיטורים ל-90 מעובדיה. על פי תכנית ההבראה של העירייה, 650 עובדים יפוטרו עד סוף השנה ובשלוש השנים הקרובות יפוטרו 1,200 עובדים.

עובדים רבים התקשו לקבל את הידיעה: "לא ייתכן שבעוד שבכירים בעירייה מקבלים משכורת של 40,000 שקל, הפיטורים שלנו יביאו את הישועה", אמרו עובדים לאתר nrg. הם מתייחסים בכך לששת סגני ראש העירייה, שמקבלים, כל אחד, משכורת של 40,000 שקלים לחודש. העלות הכוללת של כל אחד מהסגנים מוערכת בכחצי מיליון שקל לשנה, סכום שאינו כולל את מחיר אחזקת לשכתו של הסגן.

יושב ראש ארגון העובדים, ציון דהאן, מסר כי עיריית ירושלים "מעדיפה להעשיר את הקבלנים, להעדיף את העמותות, להגדיל את החוזים האישיים הבכירים. היא רוצה לראות 1,200 מפרנסים ברחוב, חסרי פרנסה, ובעצם חסרי כל". במכתב לעובדים כתב דהאן: "הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת". עוד אמר דהאן כי ארגון העובדים יילחם בהנהלת העירייה על כל פגיעה בעובדים.

העירייה, שנמצאת בגירעון של מיליארדי שקלים, מסרה בתגובה כי מטרתה של התכנית היא "לייעל ולצמצם את המערכת העירונית, על מנת להפנות משאבים רבים יותר לשירות התושבים". כמו כן נמסר כי המשא ומתן עם ועד העובדים "הגיע למבוי סתום, לאחר שארגון העובדים לא היה מוכן לקבל כל הצעת פשרה של הנהלת העירייה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by