בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התנודתיות בוול סטריט נמשכת 
 
 
חדשות ביזנס פורטל

הנאסד"ק איבד %2.2; מניית בארנס אנד נובל.קום נפלה ב-%19 לאחר דיווחים על הפסדים מעבר לציפיות; דל יורדת ב-%5.4 סיסקו ירדה ב-%3.4 ואינטל איבדה %3.2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוסר הוודאות אצל המשקיעים באשר להעלאת הריבית האפשרית נמשך ומביא להמשך התנודתיות בוול סטריט. כאשר מדד הנאסד``ק ירד זה הפעם הרביעית בחמשת ימי המסחר האחרונים, ואיבד %2.2 לרמה של 3685 נקודות. לעומתו, עלה מדד הדאו ג`ונס ב-%0.8 לרמה של 10607 נקודות.
 
הנתונים הכלכלים שפורסמו אתמול על ההכנסה והצריכה הפרטית אשר תאמו את תחזיות וול סטריט ומדד מנהלי הרכש לא הבהירו את התמונה והשאירו את המשקיעים עם חוסר וודאות לגבי האפשרות להעלאת ריבית נוספת בסוף החודש.
 

מדד מנהלי הרכש בארה"ב- ללא שינוי

מדד מנהלי הרכש נשאר ללא שינוי ביולי והצביע על צמיחה נמוכה מהצפוי, נתון המחזק את ההערכות על האטה בכלכלה האמריקאית. אך לא היה בכך די בכדי להבטיח למשקיעים כי תמו העלאות הריבית של הפד. מנגד, כל האטה תביא לירידה ברווחי החברות, כך שהמשקיעים נמצאים בדילמה.

בין מניות הטכנולוגיה בלטו: סיסקו שיורדה ב-%3.4, אינטל איבדה %3.2, מיקרוסופט השילה %1, ודל ירדה .5.4%

בין מניות הדאו בלטה מניית פרוקטר אנד גמבל עלתה ב-%2 לאחר שרווחיה ברבעון החולף הסתכמו ב-55 סנט למניה, בהתאם לתחזיות וול סטריט. כמו כן, מניית יצרנית התרופות פייזר הוסיפה %6.4 לאחר שמחקרים הראו כי תרופת הפרוזק שמייצרת החברה טובה גם לטיפול במחלות שונות.

מניית בארנס אנד נובל.קום נפלה ב-%19 בעקבות דו``חותיה הרבעוניים בהם דיווחה החברה על הפסד של 39 מיליון דולר, מעל לתחזיות וול סטריט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by