בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום הולדת 80 - בשחקים 
 
 צנח יחד עם מדריך מקבוצת הצנחנים של הצבא האמריקני (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ורג' בוש האב, חגג את יום הולדתו ה-80 בצניחה מגובה של 4,000 מטרים. בין המשתתפים בחגיגה: שמעון פרס, מיכאל גורבצ'וב והבן הגאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית לשעבר, ג'ורג' בוש האב, ציין אתמול (ראשון) את יום הולדתו ה-80 בצניחה מגובה של 4,000 מטרים. בוש צנח נחת בשלום סמוך לספריה הנשיאותית בטקסס, לקול מחיאות כפיים של אלפי צופים.
 
 
בין הצופים היו חבר הכנסת שמעון פרס, אשתו של הנשיא לשעבר, ברברה בוש, נשיא ברית המועצות לשעבר, מיכאל גורבצ'וב, נשיא בריטניה לשעבר, ג'ון מייג'ור, וכמובן, הבן הגאה, נשיא ארצות הברית, גורג' בוש. גורבצ'וב העניק לבוש מתנה: בקבוק של וודקה וזר פרחים.
 
 
בוש צנח יחד עם מדריך מקבוצת הצנחנים של הצבא האמריקני, לאחר התייעצות של גורמים רשמיים, בה הוחלט כי תנאי הרוח והעננות מסוכנים מדי. אולם התנאים הקשים לא הפריעו לבוש: "זה היה מרגש", אמר לאחר שהגיע לקרקע בטוחה, "לא הרגשתי פחד. בשבילי לצנוח עם חבר בקבוצת הצנחנים של הצבא זה פשוט חלום".
 
 
 
לבוש האב יש ניסיון בנושא. הוא ביצע את הצניחה הראשונה שלו בגיל 20, לאחר שמטוסו הופל במהלך מלחמת העולם השנייה. לפני חמש שנים, כשחגג את יום הולדתו ה-75, ביצע צניחה נוספת. את שתי הצניחות הקודמות הוא ביצע בעצמו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by