בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקציב מכבי תל אביב כדורגל8 : מיליון דולר 

תקציב מכבי תל אביב כדורגל8 : מיליון דולר

 
 
חדשות נענע 

במסיבת עיתונאים שנערכה היום חשף לוני הרציקוביץ' את תקציב הקבוצה, שיכוסה באמצעות מבצעי שיווק אגרסיביים דרך מערך התקשורת שתפעיל הקבוצה. המאמן שלמה שרף הגדיר את מחנה האימונים כמוצלח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכבי ת"א הציגה היום (רביעי) את הסגל החדש שלה לעונת 2000/2001. במסיבת עיתונאים שנערכה בבית סוקולוב הציג היו"ר לוני הרציקוביץ` את סגל השחקנים ואת הצוות המקצועי, בראשו עומד המאמן שלמה שרף.

שרף נשמע מרוצה מאוד מיכולתה של הקבוצה במחנה האימונים ממנה חזרה אתמול. "המטרה העיקרית היתה שאני אכיר את השחקנים והם יקירו אותי. המטרה הזו הושגה", אמר שרף, שציין כי בכל משחק אימון נראתה הקבוצה טוב יותר מבמשחק שקדם לו.

לגבי החלוץ הבוסני מאהו קודרו אמר שרף כי השחקן טרם הגיע. לדברי שרף יגיע קודרו, לשעבר מלך השערים של הליגה הספרדית, מחר בבוקר, יחל להתאמן וינוהל עמו משא ומתן.

מנכ"ל הקבוצה, לוני הרציקוביץ`, הציג במסיבת העיתונאים את המבנה החדש של מכבי תל אביב, שכולל את מחלקות: שיווק, קהיליה, כספים וכמובן כדורגל, מחלקה בראשה יעמוד שמעון קורק.

הרציקוביץ` הציג את תקציב הקבוצה, שיעמוד על 000,000,8 דולר. לדברי הרציקוביץ`, בכוונת הקבוצה לבצע מספר מהלכים שיווקיים, שיסתמכו על מערך תקשורתי (טלוויזיה דיגיטלית, אתר אינטרנט וכד`) על מנת להשיג את הכספים הדרושים לכיסוי ההוצאות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by