בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת קשה הוטחה בברק בישיבת סיעת ישראל אחת 
 
 
חדשות נענע 

חברי סיעתו של ברק לא חסכו ממנו ביקורת. ברק ענה להם כי כעת דרושה נחישות ולא בכיינות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יום קשה עובר על ראש הממשלה, אהוד ברק. אחרי ששר החוץ שלו התפטר והאופוזיציה הצליחה להעביר בקריאה טרומית הצעת חוק לפיזור הכנסת, מתחו אחר הצהריים חברי סיעת ישראל אחת ביקורת קשה על ברק. חברי הסיעה התלוננו על הזחיחות בה מנהל ברק את ענייניו.
 
בישיבת הסיעה שנערכה אחר הצהריים פנה יושב ראש הכנסת, אברהם בורג, לברק ואמר לו כי "התמונה הורודה שהוא מתאר בתקשורת היא במציאות תמונה שחורה". "אם אתה רוצה להכריע את המהלכים לבד, תמצא את עצמך לבד. אם אתה רוצה אנשים, תשתף אותם. אתה תיראה כמו איציק מרדכי ובני בגין", אמר בורג לברק.

מגלי צה"ל נמסר כי חבר הכנסת רענן כהן, מתח ביקורת על יחסו של ברק למפלגת העבודה. כהן אמר שברק לא עירב מעולם את מוסדות המפלגה בהחלטות שקיבל.

מוקדם יותר אמר ברק כי הבחירות לכנסת רחוקות הרבה יותר ממה שכולם חושבים. בתגובה תקף חבר הכנסת עוזי ברעם את ברק: "אתה אומר כי הבחירות יערכו באלפיים ושלוש. אתה בכלל חושב שמישהו מאמין לך". "אי אפשר לומר שהכל טוב לאחר המפלות, צריך להיות אמינים בעיני הציבור", הוסיף ברעם.

ברק הגיב לטענות חבריו לסיעה באומרו כי "נגיע להסכם ונביא אותו לעם. הכנסת היא לא מעל העם". "דרושה כעת נחישות, ולא בכיינות. מי שקשה לו, שיעמוד בצד, ואנחנו נמשיך את ההסתערות רק עם מי שיש לו רוח לחימה", הוסיף ברק.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by