בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר רוטר.נט יורד מהרשת בעקבות דרישת מיקרוסופט 
 
 
חדשות נענע 

כחלק ממאבק עולמי באתרים בהם נמכרים אתרים פיראטיים יוסר האתר שמציע קישורים לתוכנות פיראטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט ישראל הודיעה היום (רביעי) כי במסגרת קמפיין עולמי למאבק באתרי אינטרנט בהם נמכרות או מוצעות להורדה תוכנות פיראטיות, תסגור לבקשתה חברת נטוויז`ן את אתר רוטר.נט המציע קישורים לתוכנות פיראטיות.
 
אתמול שלחה מיקרוסופט כ-700 הודעות סגירה לספקי אינטרנט ברחבי העולם עם דרישה להוריד מן הרשת אתרים העוסקים בפירטיות. מיקרוסופט מנסה להילחם בעיקר בהפצה פיראטית של מערכת ההפעלה Windows 2000, שעותקים פיראטיים שלה נמכרו כבר ימים אחדים לפני יציאתה לשוק.

עו"ד סער פלינר, המייצג את חברת מיקרוסופט בישראל, מסר ל"הארץ", כי האתר רוטר.נט , המופעל על ידי קטין מחיפה, יוסר משרתי האינטרנט של חברת נטוויז`ן בהמשך לדרישה של מיקרוסופט וארגון BSA, המאגד חברות תוכנה לפעילות משותפת במלחמה בפיראטיות.

בחברת סימנטק שוקלים פנייה למשטרה והגשת תביעה נגד הקטין שמפעיל את האתר לאחר שזה איפשר הורדת תוכנות פיראטיות של מוצרי החברה.

הקטין נחקר לפני מספר חודשים במשטרת חיפה בשל מעורבותו בפרסום שמה של נאנסת באחד הפורומים שבאתר וכן נשלח אליו מכתב אזהרה מעורך הדין של אתר האינטרנט Ynet מקבוצת "ידיעות אחרונות" לאחר שזה לקח מהאתר ללא רשות את יישום המבזקים ומיקם אותו בעמוד הבית של אתרו. לטענתו עשה זאת משום שחשב שאתר Ynet, שרק נכנס לאינטרנט, ישמח לקבל פרסום מאתר פופולרי כמו שלו.

הנער מפעיל האתר טוען בתגובה כי האשמות שבאתרו נמצאות תוכנות פיראטיות, אינן נכונות. לטענתו אין על שרתי נטווויז`ן אף תוכנה לא חוקית. האתר מוסר לינקים לאתרי תוכנה ברשת כמו שאתרים ופורטלים רבים עושים.

לטענתו של הנער המפעיל את האתר הסיבה האמיתית להסרת האתר משרתי נטוויז`ן היא עובדת היותו "נער דתי המשתייך לפלג הימני של המפה הפוליטית". "דף הפתיחה של האתר נושא מאמרי מערכת שלי בהם אני משתלח בשמאל הקיצוני או בשונאי דתיים", טוען מפעיל האתר.

הנער כותב כי האתר עובר בימים אלו לחוות שרתים אחרת בעולם, וייתכן כי האתר ייסגר למשך מספר ימים.

הפורטל נענע נמצא בבעלות חברת נטוויז`ן.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by