בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר בשעה 22:00 יעלה ערוץ פלייבוי לאוויר 
 
 
חדשות  נענע

הערוץ יעלה בשלב ראשון רק בטלוויזיה בלווין. תוך שנה: יעבור הערוץ גם לחברות הכבלים, תיפתח בתל אביב חנות Playboy עם 1500 מותגים מקוריים וייחנך אתר אינטרנט בעלות של קרוב למיליארד דולר. הציפייה: רבע ממנויי הלווין יתחברו לערוץ האירוטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר (חמישי) בשעה עשר בלילה יפתחו באופן רשמי שידוריו של ערוץ Playboy הישראלי. השידורים יימשכו ברציפות עד לשעה ארבע לפנות בוקר, שבעה ימים בשבוע, והם יכללו סרטים, תוכניות אירוח ותכנים נוספים, בדומה לערוץ העולמי.

 
הזכיין של Playboy בישראל, מתכנן בנוסף לערוץ הטלוויזיה, להקים בתל אביב תוך שנה חנות ענק שתמכור את מוצרי Playboy. בנוסף, יושקעו באתר אינטרנט שיוקם ככל הניראה בשיתוף עם "אינטרנט זהב", קרוב למיליון דולר. זהו הסכום הגבוה ביותר שהושקע אי פעם באתר אירוטיקה ישראלי.

ערוץ הטלוויזיה משודר כעת דרך הטלוויזיה בלווין. זכיינית Playboy בישראל מנהלת משא ומתן מתקדם עם חברות הכבלים, ובראשן מת"ב, להכנסת הערוץ ב"חבילה הדיגטילית" שיציעו הכבלים בשנה הקרובה.

מאחר והערוץ מוצפן בקוד מיוחד כדי למנוע צפייה מילדים קטנים, ניראה שמת"ב היא המועמדת המובילה לשידור הערוץ, מאחר ומבחינה טכנית, היא היחידה היכולה להצפין את הערוץ בקוד מיוחד, כפי שכבר קורה בשידורי הטלוויזיה בלווין.

מסקר שנערך עבור הטלוויזיה בלווין, עולה כי רבע מהגברים בישראל יהיו מוכנים להכריז פומבית שהם צופים בערוץ, דבר שיאפשר להם לחתום על טופסי ההצטרפות אליו.

בתקופה הקרובה ישודרו בטלוויזיה בלווין ויפורסמו בעיתונים היומיים מודעות ופרסומות, שמנסות להפוך ללגיטימי את הצפייה בערוץ, גם עבור גברים וגם עבור נשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by