בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירושלים: בוטלה סגירת חטיבת "רנה קסין" 

ירושלים: בוטלה סגירת חטיבת "רנה קסין"

 
 
חדשות נענע

היום החליטה מינהלת החינוך בירושלים לבטל את החלטת העירייה בדבר סגירת החטיבה. במבנה החטיבה החילונית תכננה העירייה להפעיל בי"ס חרדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חטיבת הביניים "רנה קסין" בירושלים לא תיסגר, כך החליטה היום (שלישי) מינהלת החינוך בירושלים בישיבה שקיימה ראש המינהל, יהודית שלוי יחד עם מחזיק תיק החינוך בעירייה, שמואל שקדי.

ההחלטה באה, ככל הנראה, בעקבות מחאת הורי התלמידים על הכוונה להעביר את ילדיהם, הלומדים בחטיבה, לאורט רמות. על פי ההחלטה, תמשיך "רנה קסין" לפעול כסדרה, גם לאורך שנת הלימודים הבאה.

הידיעה בדבר סגירת החטיבה, והעברת התלמידים, נודעה לועד ההורים של "רנה קסין" לפני כשבועיים. במבנה של החטיבה, ביקשה העירייה להפעיל בית ספר חרדי.השיקולים שעמדו בבסיס ההחלטו היו, על פי עיריית ירושליים, "דמוגרפיים".
 

"הישג משמעותי לתושבים"

 
לאורך השבועיים האחרונים פעל ועד ההורים בשורה של צעדי מחאה נגד החלטת העירייה, ואף השבית ליום את הלימודים. אמש החליטו נציגי ועדי ההורים להחריף את צעדיהם, ואף לערוך הפגנה בכיכר העירייה. העניין בוטל בשל החלטת מינהלת החינוך, שלא לסגור את החטיבה.

"זהו הישג משמעותי משותף לתושבים, לוועד ההורים ולנו", אמר היום חבר מועצת ירושלים, ניר ברקת. לדבריו, ראש עיריית ירושלים, אורי לופליאנסקי, צריך להבין "כי לא יוכל לבצע צעדים חד-צדדיים מתוך שיקולים פוליטיים בלי לקבל את הסכמת התושבים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by