בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד לוי התפטר, הליכוד חוגג - וברק 'מתייעץ' עם השרים  
 
 
חדשות  נענע

ראש הממשלה ברק, כינס הערב (רביעי) את חבריו לממשלה לצורך "התייעצויות", לאחר ההתבטאויות נגדו הבוקר. פעילי הליכוד אירגנו מסיבה לרגל הסיום המוצלח של מושב הכנסת. התפטרותו של דוד לוי תיכנס לתוקפה בעוד יום וחצי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומו האחרון של מושב הקיץ של הכנסת הביא את אהוד ברק לשפל הגדול ביותר שלו: הוא נותר ללא שר חוץ, הוק להקדמת הבחירות עבר פעם נוספת בקריאה הטרומית ובנוסף לכל הצרות, לראשונה, תוקפים אותו בכירי מפלגת העבודה בצורה גלוייה.
 
ברק כינס הערב (רביעי) התייעצות של ראשי ישראל אחת, ובראשם השרים מטעם המפלגה (היחידים שנותרו בממשלה). ברק שוחח איתם על מצבה של הקואליציה והאפשרויות לבנייתה מחדש, בין השאר, בעקבות התבטאויותיהם מהישיבה אחר הצהריים.

במקביל, ב"ליכוד" חגגו היום: אלפי פעילים השתתפו בכנס של המפלגה לרגל הסיום המוצלח, עבורם, של מושב הקיץ. הפעילים קראו לשר החוץ המתפטר, דוד לוי, לחזור לליכוד. "לברק אין ממשלה וגם העם לא איתו", אמר יו"ר האופוזיציה, אריאל שרון והכריז שהיום החלה חזרת הליכוד לשלטון".

הכנסת עצמה, יצאה היום לפגרה לאחר שהחליטה על פיזורה בקריאה טרומית. החוק להקדמת הבחירות יובא לקריאה שנייה ושלישית במושב הבא, בעוד שלושה חודשים.

ובמקביל לכל אלה, אומר היום נגיד בנק ישראל, הדוקטור דוד קליין, כי למצב הפוליטי הקשה, אין כל השפעה על המצב הכלכלי. המשק, לדבריו, מתפקד מצויין למרות האירועים במישור הפוליטי. כך דווח בגל"צ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by