בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה במפלגת |העבודה בעקבות הכישלון בכנסת 
 
 
חדשות נענע 

בעבודה מתכוננים לאפשרות של בחירות מוקדמות על ראשות המפלגה במטרה להחליף את ברק. ח"כ עוזי ברעם מכחיש הבוקר את הפרסומים וטוען כי המפלגה ממשיכה לתמוך בברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה פנימית במפלגת העבודה פרצה אמש (רביעי) עם אישור הצעות החוק לפיזור הכנסת ועל רקע התפטרותו של שר החוץ דוד לוי. במפלגת העבודה מתכוננים לאפשרות של התמודדות חדשה על ראשות המפלגה מול ברק.
 
בישיבת סיעת "ישראל אחת" שהתקיימה בכנסת תקפו אתמול ח"כ עוזי ברעם ויו"ר הכנסת אברהם בורג את ראש הממשלה. בורג אמר לברק: "אתה מתאר תמונה ורודה כשאנו רואים מסביבנו תמונה שחורה". ברק דחה את הביקורת ואמר כי אין מקום ל"בכיינות ומסכנות" וכי ממשלתו תוסיף לפעול להשגת היעדים לשמם נבחרה.

עיתון "הארץ" מדווח הבוקר כי שני המועמדים המובילים להתמודות מול ברק על ראשות המפלגה הם אברהם בורג ושלמה בן עמי. במידה ואכן יתקיימו בחירות מוקדמות השניים יצטרכו להחליט על מועמד אחד שיתמודד מול ברק ויזכה לתמיכתו של השני.

ח"כ עוזי ברעם הכחיש הבוקר את הפרסומים בדבר בחירות חדשות במפלגה ואמר כי גם אם הבחירות בישראל יוקדמו, ברק ימשיך לעמוד בראש ישראל אחת: "הפרסומים בנושא מוגזמים. איש בתנועה לא יאיים על מעמדו של ברק ב"ישראל אחת", כל עוד ימשיך להעמיד את התהליך המדיני בראש סדר העדיפויות הלאומי.

היום יצא ברק לביקור בזק במצרים. ברק יבקש ממובראק ללחוץ על ערפאת להגיע להסכם עם ישראל עוד לפני ה13 בספטמבר. גורם מדיני בכיר בירושלים אמר הבוקר לגלי צה"ל כי הסיכוי לשלום תלוי הרבה בנכונות מנהיגים ערביים לעזור לערפאת לקבל החלטות קשות ולהסכים לויתורים במסגרת הסכם קבע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by