בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קצב: חנינה לדרעי תדון רק בצינורות המקובלים 
 
 
חדשות נענע 

הנשיא הנבחר אומר הבוקר כי בקשת הרב כדורי לחנון את דרעי הביכה אותו וכי לא תהיה בנושא סטיה מהמקובל. בעניין התהליך המדיני, אמר קצב כי הכנסת לא צריכה לקבל החלטות על חודו של קול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא הנבחר יוצא הבוקר בהצהרה ממלכתית וקורא לנבחרי העם לא לקבל הכרעות גורליות בכנסת על חודו של קול.
 
בראיון לגלי צה"ל טוען קצב שבקשת הרב כדורי ממנו אמש, לחנון את אריה דרעי, הביכה אותו מאוד: באתי לתפילת ראש חודש ושמחתי על ההזדמנות להתפלל עם הרב כדורי. באתי לתפילה לשמה. אמרתי גם לרב שבקשת החנינה לדרעי תדון בצינורות המקובלים. לא תהיה שום סטייה מהוראות החוק.

בנושא פגישותיו המרובות עם רבנים ואנשי דת אמר קצב כי מוטב שכל המתוסכלים יבינו שיש נשיא לגיטימי עם השקפת עולם משלו. קצב אמר לגלי צה"ל: "על אף שרבים התנגדו לבחירתי אני אהיה נשיא של כולם".

"ביקרתי את הרב עובדיה והודיתי לו אבל זה לא אומר שמיד תהיה תמורה. אני אשמור על קשר טוב מאוד עם כולם. תתחילו להבין שזכותם של חברי הכנסת לבחור את המועמד שהוא הטוב ביותר. יש לי יחס של כבוד לכל המגזרים בחברה הישראלית ואינני מתכוון להתבטל בפני איש וגם לא להתנשא מעל איש".

"אני שומע אנשים שאומרים שהם מרגישים כמו באותו לילה בו נרצח ראש הממשלה המנוח, יצחק רבין. יש גבול לאווילות. כל מי שמדבר כך מדבר מתוך תסכול ומתוך זעם אישי. ההצבעה בבחירות לנשיאות הייתה חשאית והייתה מכל המחנות ואני לא אפרט יותר מכך. הצביעו עבורי אנשי שמאל וימין, יהודים ולא יהודים, אשכנזים וספרדים. רוב בוחרי הם לא חרדים ולא ליכודניקים".

קצב התייחס להמשך התהליך המדיני ואמר כי כשהמדינה הולכת להחלטות כל כך דרמטיות בירושלים והגבול המזרחי, והולכים לקבוע את מעמד הישות הפלסטינית ראש הממשלה והממשלה לא צריכים לקבל את ההחלטות ביתרון של קול אחד או שניים.

השר שלמה בן עמי התייחס לדברי קצב ואמר כי אין טעם למתוח ביקורת על הנשיא יומיים לאחר שנבחר. בן עמי הוסיף כי יחד עם זאת, הביקורת ודאי תעזור לנשיא לנווט את עצמו כראוי ולהגיע לקו האמצע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by