בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נערות פלסטיניות ניסו לבצע פיגוע בישראל 
 
 לראשונה גויסו נערות לצורך פיגוע (רויטרס- אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

כוח צה"ל עצר הלילה שתי נערות בנות 14 ו-15 שניסו לבצע פיגוע התאבדות בישראל. במערכת הביטחון מעריכים: השתיים גויסו על ידי מגייסי "נערי התופת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שתי נערות פלסטיניות בנות 14 ו-15 נעצרו הלילה (רביעי) בשכם בידי כוח צה"ל, של גדוד חרוב. הנערות הן פעילות פתח, שגויסו כדי לבצע פיגוע התאבדות בשטח ישראל. על פי הערכות מערכת הביטחון, הנערות גויסו בידי אותו מפעיל שגייס את "נערי התופת" לפני מספר חודשים. זוהי הפעם הראשונה מאז פרוץ האינתיפאדה, בה נרשם גיוס נערות לצורך ביצוע פיגועים.

"אני לא אופתע אם יאשימו את הבת שלי בכוונה לבצע פיגוע התאבדות", אמרה אמה של אחת הנערות והוסיפה: "אלו הטענות התמידיות של השב"כ ושל צה"ל". לדבריה, היא משוכנעת ומאמינה בצדקתה של בתה. עוד טענה האם, כי בתה היא "ילדה ממושמעת שלא מרבה לצאת מהבית".

האם סיפרה ל-nrg כי "החיילים דפקו על דלת ביתנו ב-1 לפנות בוקר, לאחר שכיתרו את הבית מ-4 כיוונים. הם ביקשו בצעקות שנצא החוצה, וכשנענינו לדרישתם, הם החלו לשאול אותי אם ישנם אנשים נוספים בבית שאנחנו מסתירים. עניתי בשלילה ואחד החיילים, שלא האמין לי, החל להכות אותה בעזרת קת של רובה. הוא חזר שלושה פעמים על השאלה ובכל פעם השבתי בשלילה, עד שהרפה ממני והפסיק להכות אותי. לאחר מכן עצרו את בתי ואת בעלי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by