בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקואליציה הדפה הצעה לפיזור הכנסת 

הקואליציה הדפה הצעה לפיזור הכנסת

 
 
חדשות נענע

הקואליציה הדפה ברוב גדול את הצעתה של סיעת רע"מ, לפיזור הכנסת. בתוך כך, מתחזקת האפשרות של הצטרפות מפלגת העבודה לממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקואליציה הדפה היום ברוב גדול הצעת חוק לפיזור הכנסת וקיום בחירות חדשות לכנסת תוך 90 יום, שהגישה סיעת רע"מ. 13 חברי כנסת תמכו בהצעה, ו-53 חברי כנסת התנגדו לה. 15 חברי כנסת נמנעו.

בעד פיזור הכנסת הצביעו נציגי המפלגות הערביות, ש"ס, מרצ ויהדות התורה. נציגי מפלגת העבודה, לעומת זאת, נמנעו. קבוצת חברי הכנסת "המורדים" בליכוד בחרו להצביע עם הממשלה. עם זאת, ח"כ דוד לוי בחר שלא להשתתף בהצבעה.

ח"כ טלב א-סאנע תקף את המנעותה של מפלגת העבודה בהצבעה. זו הפעם הראשונה, אמר א-סאנע, שהאופוזיציה אינה תומכת בהקדמת הבחירות.
 

פרס יבקש את תיק החוץ

 
עם החלטת היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, שלא להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה, אריאל שרון, גוברים הסיכויים שמפלגת העבודה תצטרף לממשלה. אמש אמרה יו"ר הסיעה, חברת הכנסת דליה איציק, כי מפלגתה תיגש למשא ומתן ברגע שתוזמן לממשלה באופן רשמי.

בשבועות האחרונים התקיימו מגעים בין אישים בעבודה לבין שליחיו של ראש הממשלה, דב וייסגלס ואורי שני, בנסיון להגיע להסכמה על התנאים להקמת ממשלת אחדות.

בשיחות הגיעו הצדדים להסכמה עקרונית על מינויו של שמעון פרס לשר חוץ, ועל מסירת חמישה תיקים נוספים לעבודה. תיק חדש עליו החלו לדבר באחרונה במפלגת העבודה, הוא תיק החינוך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by