בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש נערך לנאום החשוב בחייו  
 
 
רויטרס

עתיד לשאת היום נאום בועידה הרפובליקנית, בו יקבל עליו את מנוי המפלגה למועמדה לנשיאות ארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועידת הרפובליקנים נערכת לחגיגה ענקית היום (חמישי) למושל טקסס ג`ורג` בוש הבן, שצפוי לשאת את הנאום החשוב בחייו, בו יכריז על קבלת המנוי כמועמד לנשיאות ארצות הברית מטעם המפלגה הרפובליקנית.
 
בוש, שהגיע לועידה בפילדלפיה אמש, לאחר מסע של חמישה ימים בשש מדינות, יישא נאום בו יציג את מצעו לבחירות לנשיאות ארצות הברית שייערכו בנובמבר מול מי שעשוי להיות המועמד הדמוקרטי לנשיאות, אל גור. הנאום יינשא יום לאחר שהועידה אישרה את מועמדותו של בוש לתפקיד הנשיא, ואת מועמדותו של דיק צ`ייני לתפקיד סגן הנשיא.

"זהו צעד ענק לקראת נשיאות ארצות הברית. אני מתחרה נוקשה. אני מתכוון לעשות ככל יכולתי", אמר בוש לכתבים, לאחר שזכה בתמיכה צירי הועידה.
 

צ'ייני: אלמלא פורד, לא הייתי כאן היום

צ`ייני, בנאומו אמש, פתח במתקפה נגד ממשל קלינטון-גור, שקברה את החלטת המפלגה להימנע מהתקפות אישיות במהלך הועידות. "מה עשינו בשמונה השנים האחרונות? אני מסתכל עליהן ורואה הזדמנויות מבוזבזות", אמר צ`ייני, נעים ההליכות בדרך כלל, לקול שאגות הקהל בהופעתו הראשונה על במת הפוליטיקה הלאומית. "אנחנו קצת עייפים משגרת קלינטון-גור. הגיע הזמן שהם יעזבו". דוברו של גור מיהר להגיב בגינוי על ההתקפות האישיות.


הועידה הרפובליקנית הועמדה אמש בצל הידיעות על מצבו הרפואי של נשיא ארצות הברית לשעבר, ג`ראלד פורד. צ`ייני, שכיהן כראש המטה הכללי תחת ממשל פורד, איחל לפורד רפואה שלמה, ואמר "אלמלא פורד, לא הייתי כאן היום". צ`ייני כיהן גם כשר ההגנה תחת אביו של ג`ורג` ו. בוש, הנשיא לשעבר ג`ורג` בוש (האב).
 
 

רפובליקני מסוג אחר

אתמול בצהריים (שעון ארצות הברית), בדק בוש את האקוסטיקה באולם הכדורסל בדרום פילדלפיה, בו מתקיימת הועידה, כהכנה לנאום. "ידידי האמריקנים, אני מקבל את המנוי", אמר בוש מעל הדוכן.

נאומו של בוש צפוי להתמקד בשני עיקרי המצע שלו במסע לנשיאות ארצות הברית - "שמרנות רחומה", הרגישה לסבל האזרחים, והרעיון לפיו הוא "רפובליקני מסוג אחר".

בוש, שאינו רגיל לשאת נאומים ארוכים, אומר "זה לא יהיה יותר ארוך, מאלה שנאמתי עד כה. אני לא רוצה לנאום שעות כי אז אנשים יירדמו".

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by