בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: לא אפנה את מקומי לנתניהו 
 
 
חדשות נענע 

בעצרת הליכוד שנערכה אמש במעלה אדומים אמר שרון כי הוא זה שינצח את אהוד ברק בבחירות הקרובות. ככל הנראה הפריימריז בליכוד שמתוכננים ליוני 2001 יוקדמו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד, אריאל שרון הודיע אמש (רביעי) כי יתמודד על ראשות המפלגה מול בנימין נתניהו אם זה יציג את מועמדותו. שרון אמר כי הוא איננו מתכוון לפנות את מקומו לנתניהו וכי הוא משוכנע שהוא יצליח לנצח בבחירות את אהוד ברק.
 
הפריימריז לראשות מפלגת הליכוד אמורים להתקיים רק ביוני 2001, אך במקרה של הקדמת הבחירות יוקדמו גם הבחירות המוקדמות.

ככל הנראה, מול שרון יגישו את מועמדותם לראשות הליכוד חברי הכנסת סילבן שלום, לימור לבנת, מאיר שיטרית ואולי גם אהוד אולמרט. העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר כי נתניהו אמר למקורביו שיציג את מועמדותו רק אם הפרקליטות תחליט שלא להגיש נגדו וכתב אישום וראש הממשלה ברק ייכשל בנסיון להשגת הסכם שלום.

חברי החיכוד קיימו אמש עצרת במעלה אדומים. העצרת שאמורה הייתה להיות עצרת הזדהות עם בקעת הירדן וירושלים דמתה לכנס בחירות בעקבות הצלחת האופוזיציה בהצבעות בכנסת.

לעומת הטחת ההאשמות בקרב חברי מפלגת העבודה, הפגינו חברי הליכוד אמש חזית מגובשת ואפילו אהוד אולמרט, יריבו של שרון קרא: "אריק שרון, ראש הממשלה הבא". שרון עצמו הכריז: "אנחנו נעשה שלום בטוח, והוא יהיה שלום לדורות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by