בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אושר סבב המינויים לצמרת המשטרה 
 
 הודיע על פרישתו מהמשטרה. סידבון (אתר המשטרה)   
 
חדשות נענע

השר לבטחון פנים, צחי הנגבי, אישר היום את המינויים של מפכ"ל המשטרה הנכנס, משה קראדי. הניצבים יעקב בורובסקי ויוסי סידבון הודיעו על פרישתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סבב המינויים החדשים במשטרה אושר היום (חמישי) בפגישה שערכו מפכ"ל המשטרה הנכנס, משה קראדי, והשר לביטחון פנים, צחי הנגבי. כמעט כל הניצבים החדשים הם קצינים מהדור הצעיר במשטרה. ניצב מיקי לוי הוא היחיד מבין הקצינים הוותיקים שזכה למינוי חדש כנציג המשטרה בארצות הברית. קראדי אמר היום כי המינויים הם "שמות של צעירים", שישנו את הנוף המוכר בצמרת המשטרה.

שינויים נוספים שצפויים במשטרה הם איחוד אגף התכנון ואגף התמיכה הלוגיסטית לגוף אחד. כמו כן, במשטרה מתכוונים לקצץ תקנים של חמישה ניצבים. קראדי צפוי להכנס לתפקידו בתחילת אוגוסט. הוא יחליף את מפכ"ל המשטרה הנוכחי, רב ניצב שלמה אהרונישקי.
 

המפקדים החדשים בסבב המינויים

 
מפקד מחוז תל אביב - ניצב דוד צור
מפקד מחוז ירושלים - ניצב אילן פרנקו
מפקד המחוז הצפוני - ניצב דני רונן
מפקד המחוז הדרומי - ניצב דודי כהן
ראש אגף המודיעין - ניצב אורי בר לב
מפקד משמר הגבול - ניצב חסיין פארס
מפקד מחוז ש"י - ניצב שחר איילון, המכהן בתפקיד
ראש המטה המבצעי של השר הנגבי - ניצב ז'ק דדון
נציג משטרת ישראל בארצות הברית - ניצב מיקי לוי
 

בורובסקי וסדבון פורשים

לאחר אישור המינויים החדשים הודיעו מפקד מחוז צפון ומפקד מחוז תל-אביב, ניצבים יעקב בורובסקי ויוסי סדבון, על פרישתם. השניים היו מהמועמדים המובילים לתפקיד מפכ"ל המשטרה.

הבשורה מינויו של קרדאי, בתחילת חודש מאי, עוררה מבוכה וכעס בקרב הקצינים הבכירים שהיו ברשימת ההמתנה לקידום. מקור בכיר במשטרה אף טען בתוקף כי מינויו של קרדאי הוא מינוי פוליטי ותו לא.

לאחר מינויו של קראדי החרימו שלושה מהבכירים המאוכזבים, יוסי סדבון, יעקב בורובסקי ואיציק אהרונוביץ', את מסיבת הבר מצווה שערך קרדאי לבנו, אליה הוזמנו.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by