בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירי 'העבודה': לא נתמודד מול ברק 
 
 
חדשות נענע 

ביילין, בן עמי וברעם מכחישים את הפרסומים לפיהם במפלגת העבודה מתכננים בחירות חדשות לראשות המפלגה. הערב יכנס ברק את בכירי מפלגתו בנסיון לאחות את הקרעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירי תנועת "ישראל אחת" מכחישים היום (חמישי) את הפרסומים לפיהם מפלגת העבודה תציג מועמד שיתמודד מול ברק בבחירות מוקדמות לראשות המפלגה.
 
אמש הוטחה בברק ביקורת קשה בעקבות הכישלון של הקואליציה בהצבעות בכנסת. חברי המפלגה האשימו את ברק בכך שהוא אינו משתף אותם במהלכיו ובכך שהוא מצייר תמונה ורודה של המצב בעוד הקואליציה קורסת.

ח"כ עוזי ברעם אמר הבוקר לגלי צה"ל כי כל עוד ברק ימשיך להעמיד את התהליך המדיני בראש סדר העדיפויות הלאומי איש במפלגה לא יאיים על מעמדו.

גם השר שלמה בן עמי, ששמו הוזכר אמש, יחד עם יו"ר הכנסת אברהם בורג, כמי שעשוי להתמודד מול ברק, דוחה הבוקר את האפשרות הזו. בן עמי אמר כי במפלגת העבודה לא יתקיימו בחירות מוקדמות לראשות המפלגה. בן עמי הוסיף עוד כי הוא מצפה להתמנות לשר החוץ בממשלת ברק.

שר המשפטים, יוסי ביילין, הצטרף גם הוא למכחישים ואמר: "אתמודד על ראשות המפלגה רק אם תהיה הצדקה פרסונלית לכך. כפי שזה נראה כעת אין כזו הצדקה וגם לא תהיה בעתיד הקרוב, ולכן אין לי כל כוונה להתמודד". ביילין הוסיף כי הוא איננו רואה מישהו שירים את דגל ראשות המפלגה במקום ברק בתקופה הקרובה.

הערב, עם שובו של מפגישתו עם מובראק, מתכנן ברק לקיים "גיבושון" לראשי "ישראל אחת" במטרה לנסות ולאחות את הקרעים במפלגה ולתכנן את המהלכים הבאים לקראת גיבוש קואליציה חדשה.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by