בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה: שוחרר החשוד בהשלכת רימון היד 

גרמניה: שוחרר החשוד בהשלכת רימון היד

 
 
איי.פי.

חיפוש שנערך בדירותיו לא העלה דבר; במקביל - נמשך גל התקיפות הגזעניות בגרמניה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בתוך גל הפעילות הניאו-נאצית בגרמניה, החליטה המשטרה לשחרר חשוד בניסיון הפיגוע, שגרם לפציעתם של עשרה מהגרים.
 

החשוד הוא חייל משוחרר בן 34, ובבעלותו חנות צבאית ליד תחנת הרכבת בה התפוצץ בשבוע שעבר רימון יד ממלחמת העולם השניה, שגרם לפציעתם של עשרה מהגרים מברית המועצות לשעבר, שישה מהם יהודים. המשטרה סרקה את החנות, את שתי דירותיו של החשוד ואת בית הגינה שלו, בעודו נחקר, אך לא מצאה כל ראיה מוצקה להתקפה, כך מסר דובר המשטרה. חבר מועצת עיריית דיסלדורף טוען שלחשוד קשרים מוכחים עם ניאו-נאצים, כשהוא מסתמך על רישומי ארגון אנטי-פשיסטי.

משטרת גרמניה דיווחה על הצפת קווי הטלפון בשיחות של אזרחים, לאחר שהפרס על מסירת מידע הועלה ל-120 אלף מרקים (כ-230 אלף ש"ח).
החקירה בנושא נמשכת במקביל לעלייה בתקיפות על רקע גזעני. פוליטיקאים גרמנים, ובהם גם הקאנצלר ג`רהרד שרדר, קוראים לציבור ולרשויות למנוע הדרדרות באלימות הקיצונית.

אמש (רביעי) תקפו חמישה צעירים אדם מהודו ששהה באייזנבך. הצעירים, בגילאים 17 עד 21 היכו אותו בראשו בנסיעת רכבת, ועוכבו לחקירה. עשרה צעירים אחרים, ובהם בת אחת, נעמרו בגין הכרזת סיסמאות נאציות. באותה עיירה, הוכו שני חוסים אפריקנים ביום שבת.

הרשויות מדווחת גם על ונדליזם בקבר במחנה הריכוז לשעבר בוובלין. המשטרה מוסרת כי זוהי הפעם השלישית שהאתר מחולל בשבועות האחרונים.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by