בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי רוצה להיות מפורסם? 
 
 ליאור אשכנזי. אמיתי    
 
צמרת פרנט

הם יפים, חכמים, מקסימים ונמצאים בכל המקומות הנכונים. אם זה הסלב המשובח או זה הנחות, תמיד קיימת אפשרות שהם נהנים קצת יותר מאיתנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתום סופשבוע של מסיבות אפוף סלבס, מפורסמים, והאנג-אובר קטלני, עלתה במוחי שאלה קיומית: האם סלבס באמת נהנים יותר? לכאורה, זו שאלה מיותרת. הרי ברור שהם נהנים יותר. מזמינים אותם לכל ההופעות בחינם, מכינים להם שם חדר ממוזג משופע במזון, בשתיה ואנשים יפים כמותם, הם נכנסים לכל המסיבות הכי מגה-מגניבות בארץ שרק הם יודעים עליהן – כאלו שהאפשרות היחידה שהאנשים הפשוטים כמונו יישמעו עליהן היא מתמונות הרכילות המפארות את עיתוני סוף השבוע, וגם שבוע באיחור.

אמרנו מסיבות? יש להם הזמנות גם להשקות של קווי מוצרים יוקרתיים, הכוללים מתנות יקרות ערך, הזמנות להצגות טרום-טרום-טרום בכורה של סרטים, הרבה לפני שהם מגיעים למסכים, הזמנות לתצוגות אופנה, ויותר שווה מזה - המסיבות שאחרי; הם יוצאים להפלגות תענוגות במי הים-התיכון, מתארחים בתוכניות טלוויזיה שמצולמות בקאריביים, ומי שקורא מדורי רכילות בקנאות יודע שזה באמת רק קצה הקרחון.

אבל האם חיי האצולה האלה באמת ורודים, או שזה רק בגלל שלא הכניסו אותנו למועדון שנדמה לנו שאנחנו מפסידים משהו?
 

האמת על עולמם המופלא של המפורסמים

אורית פוקס. לא אמיתית
 אורית פוקס. לא אמיתית   
שלא כמו כל דבר בחיים, הסלב מתחלק לשני סוגים. הראשון הוא מהזן שנקרא לו כאן "המשובח". בדרך כלל מדובר באדם שעבד קשה מאוד בשביל משקאות החינם. הוא למד שנים בבית ספר למשחק, חרש את בתי הספר למוסיקה במילאנו, כבש שיאי ספורט ולחץ את ידו של קלינטון. בקיצור, לבנאדם יש איזשהו כישרון. לסוג הזה לוקח שנים בטרם יגיע לעמדת הסלב המיוחלת. תתפלאו, יש מוכשרים רבים שלא זכו למעמד, רק משום שהם מסרבים, במפגן של חוסר ראיית הנולד, לככב בטלנובלה.

סלב מהזן המשובח הוא מה שנקרא "סלב לטווח ארוך". הם מוכשרים, כריזמטים, וכל עוד לא יזדקנו או ייצאו מהאופנה, הם יחוזרו נמרצות על ידי אנשי יחסי ציבור שיעשו הכל על מנת שאותם סלבס יואילו בטובם לענוד שעון יוקרתי מאיזו פירמה נכחדת. בתמורה הם יחייכו יפה, יקשטו את האירוע, ושלל תמונותיהם יישלחו אחר כבוד למערכות העיתונים למלא את משבצת הצבע והביקיני. עליהם גיא פינס עשה את הקריירה.

נשמע מהנה? הסוג הזה דווקא רואה בתענוגות שלעיל חלק מהעבודה. בעיקר כשבמקום להנות הוא צריך לבעוט בשובל הצלמים שנדבק לו לרגל ומתעקש לצלם לו את הפופיק מכל מיני זוויות. רוב הנחשקים מגיעים לאירועים הנחשקים לצורך קידום סרט/תוכנית טלוויזיה/דיסק וסתם בשביל להישאר בפריים שחס וחלילה לא נשכח אותם. מכאן גם נובעת הטענה, שחשיפת יתר שורפת. הם מכירים את הטענה, ומחזיקים לרוב אשת יחסי ציבור טובה שיודעת שקרם הגנה זה לא רק נגד שמש, ואומרת להם מתי ולאן לא ללכת, ומתי ולאן אין להם ברירה אלא כן ללכת.

הסלב מהסוג השני מתחיל מלמטה. הוא נולד עם יצר החשיפה, ולא יעזור כמה קרם נמרח עליו, הוא תמיד יעדיף לשטוף אותו מעליו ולתת להבזקי הצלמים לשזף את עורו השרוף ממילא. הסוג הזה צובר הנאה מפוקפקת ורגעית רק מלראות את מבטו הזחוח ופטמותיו הזקורות מרוחות בטורי רכילות קיקיוניים. לקבוצה הזו שייכים כוכבי הריאלטי טי.וי, שראו כי טוב ורצו עוד, בחורות שהשקיעו את כל הונן בהגדלת חזה חסרת פורפורציה שתפגע להם בעמוד השדרה, ולימים תעשה להם גיבנת חסרת תקדים, ילדי מפתח שלא זכו לתשומת לב מספיקה בילדותם, ורודפי פרסום שמאמינים באמת ובתמים שאם יגיעו לתודעת הקהל, יחיו לנצח.

בדרך כלל, אם מעמדם נובע מחיוך מסולקן בלבד, הסיכוי שישרדו תקופה ארוכה הוא קלוש. לרוב הם נעלמים מתודעתנו תקופה קצרה לאחר שהפציעו, וסופם עגום עוד יותר. הם מסיימים את חייהם אחרי שנוצלו ונזרקו, מתפרנסים ממלצרות בדיוק באותם האירועים שאליהם הוזמנו רק שבוע לפני. יצר הפרסום הלא ממומש ישאיר אותם בסופו של דבר עם תחושת החמצה צורבת.
 
 
אבל אל תאמרו נואש, לחלקם צפוי המשך מוצלח ומשגשג. הכישרוניים ביותר יצליחו ויתקבלו למעמד המכובד של הסוג הראשון. אז יתחילו לקטר על כל אותם צלמים וכתבים הממררים את חייהם. אותם אלו בדיוק, שבעבר הלא רחוק הסכימו להתחפש עבורם לאסקופה נדרסת. לרוב יזלזלו באלו שנתקעו בשלב הקודם ויישכחו די מהר מאיפה הם באו.

הסיכוי שתפגשו את שני הסוגים באותם מקומות בילוי הוא אפסי. הם לא מתחככים אחד בשני אלא אם כן זה מצחיק אותם. האפשרות היחידה למצוא את אותו סלב רוקד על כמה מסיבות, היא בשלב המעבר בעליית המדרגה.

מישהו אמר פעם שבלונדיניות נהנות יותר. את השמועה הזו אין בעיה להפריך, באמצעות מי חמצן מרוכזים מבית המרקחת הקרוב לביתכם. את החומר שממנו עשויים הסלבס לא תמצאו בחנות. אבל אם אתם בכל זאת מתעקשים לגלות בעצמכם, דעו לכם שללא כישרון ונכונות לתרום את חייכם הפרטיים לציבור, חבל על המאמץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by