בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בהלה בשרון: בן 14 שיקר להוריו והודיע "נחטפתי" 

בהלה בשרון: בן 14 שיקר להוריו והודיע "נחטפתי"

 
 
חדשות נענע

כוחות גדולים של משטרה וצבא הוקפצו היום באיזור השרון לאחר שילד התקשר להוריו והודיע שנחטף על קו התפר. בחקירתו, נשבר והודה כי בדה את הסיפור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ילד בן 14 מאזור השרון הקפיץ היום (שישי) את מערכת הביטחון לאחר ששיקר להוריו והודיע שנחטף סמוך לקו התפר. אביו של הילד העביר את הדיווח למשטרה, שהוציאה כוחות גדולים לאיזור ופתחה בסריקות נרחבות אחר הנער.

במהלך הסריקות, התקשרו השוטרים עם הילד במספר הטלפון הנייד שלו. "הילד אמר שירד מהסעה של בית הספר, והרגיש חבטה עזה בעורף ולאחר מכן התעורר בחדר סגור ומסורג, כמעט ללא חלונות", סיפר סגן ניצב שי חזן, מפקד תחנת טייבה לאתר nrg. לדבריו, הילד הוסיף כי מבעד לדלת החדר שוחח איתו גבר עם מבטא ערבי.

בעקבות שיחת הטלפון שוגרו כוחות ביטחון גדולים לאיזור ואף הועלה מסוק שפתח בסריקות מהאוויר. לאחר שלוש שעות חיפושים שוב התקשרו השוטרים עם הילד, שטען ששוחרר וננטש ביישוב בלב השרון. הכוחות הגיעו למקום ומצאו אותו.

לאחר שנמצא, העיד הילד עדות שעוררה בשוטרים ספק. במהלך חקירתו נשבר הילד והודה כי בדה את את הסיפור כולו. בעקבות המקרה יישקל אם לנקוט צעדים נגד הילד. "מדובר במקרה מאוד רציני וחמור", אמר גורם במשטרה, והוסיף: "תהיה בעיה להפעיל סנקציות על הילד, כיוון שמדובר בקטין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by