בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סעודיה: אל-קאעידה ערף ראשו של השבוי האמריקני 
 
 תצלום גופתו הערופה הופצה באתר איסלמי. ג`ונסון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

קבוצת טרוריסטים המקושרים לארגון אל-קאעידה הודיעו הלילה כי ערפו את ראשו של פול ג'ונסון. זאת לאחר שהממשל הסעודי לא עמד באולטימטום שהציבו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת טרוריסטים המקושרת לארגון אל-קאעידה מסרה היום (שישי) כי רצחה בעריפת ראש את המהנדס האמריקני, פול מרשל ג'ונסון, שנחטף לפני כשבוע בסעודיה. גופתו הלילה נמצאה בריאד, בירת המדינה. באתר הוצגו גם תצלומים, המראים, ככל הנראה, את גופתו הערופה של ג'ונסון.

על פי הדיווח, אנשי הארגון ערפו את ראשו של ג'ונסון לאחר שפג תוקף האולטימטום שהציבו לשלטונות סעודיה וארצות הברית, וחבריהם הכלואים לא שוחררו. בכירים בסעודיה אמרו היום כי הממלכה לא תכנע לדרישות החוטפים, ובמהלך היום נערכו נסיונות לאתר את ג'ונסון.

באתר אינטרנט איסלמי פרסמה הקבוצה את הודעת הארגון. "כפי שהבטחנו למוג'הידין, ערפנו את ראשו של החטוף האמריקני לאחר שחלף האולטימטום שהציב המוג'הידין לממשל הסעודי הדיקטטורי", לשון ההודעה.

בהצהרת הארגון גם נכתב בהריגתם את ג'ונסון נתנו לו "לטעום חלק ממה שטעמו המוסלמים מירי המסוקים והטילים". עוד הוסיפו שהדבר נעשה כנקמה על התעללות החיילים האמריקנים בשבויים עיראקים.

מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, גינה הערב את הוצאתו להורג של ג'ונסון, וכינה את רצח ג'ונסון "מעשה של ברבריות, שמראה שוב עם מה העולם מתמודד".

ג'ונסון הועסק בחברת לוקהיד מרטין האמריקנית, ושהה בסעודיה במסגרת עבודתו על מערכות נשק של מסוק האפאצ'י. הוא האזרח הזר הראשון שנחטף בגל החטיפות האחרון שהחל בסעודיה לפני יותר שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by