בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
2 רקטות קסאם נחתו בצפון הרצועה; אין נפגעים 
 
 הפלסטינים מדווחים על שלושה פצועים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הלילה תקפו מסוקי חיל האוויר מעבדות נשק בעזה. בצה"ל אמרו שהמעבדות שימשו את החמאס לפיתוח וייצור רקטות קסאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שתי רקטות קסאם נורו בצהריים (שבת) לעבר יישוב ישראלי מצפון לרצועת עזה. איש לא נפגע ולא נגרם נזק. הרקטות נחתו בשטחים פתוחים ליד היישוב.

הלילה תקפו מסוקי חיל האויר שתי מעבדות לייצור אמצעי לחימה בשכונות זייתון ועסקולה, שבעזה. גורמים בצה"ל אמרו שהמעבדות שימשו את החמאס לפיתוח וייצור רקטות קסאם, שנורו אחר כך לעבר מטרות ישראליות. מקורות פלסטינים מסרו כי בפיצוץ שני המבנים נפגעו שלושה בני אדם.

אתמול בבוקר נורתה רקטת קסאם מהדגם המשופר "נאסר 3" לעבר שדרות. הרקטה נפלה בחצר בית מגורים בשדרות וגרמה נזק. אם המשפחה, שלקתה בחרדה, קיבלה טיפול רפואי. מפגיעת הטיל נופצו חלונות בבית ונגרם נזק לסככה.

לדברי חבלני משטרת לכיש, עוצמת הפגיעה של הרקטה המשופרת גדולה בהשוואה לטילי הקסאם שנפלו עד כה בשדרות. מפקד מרחב לכיש של המשטרה, ניצב משנה ניסים מור, אמר לגלי צה"ל כי במשטרה רואים בכל שיפור שנעשה בטילי הקסאם עליית מדרגה ביכולת המחבלים לפגוע בישראל.

"מצאנו שיש שינויים במבנה של הטיל, אבל צריכים לבצע בדיקות פנימיות כדי לראות אם השינוי הוא כולל ברמת חומרי הנפץ ובמבנה המרעום. על המנוע הרקטי של הטיל רשום 'נאסר 3', מה שמלמד שאכן מדובר בטיל מסוג חדש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by