בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סימנס ו-ECI זכו בחוזה של דויטשה טלקום 

סימנס ו-ECI זכו בחוזה של דויטשה טלקום

 
 
חדשות ביזנס פורטל

יספקו לחברת התקשורת הגרמנית מוצרים לתקשורת אינטרנט רחבת פס; חברת אי.סי.איי טלקום פרסמה אמש את הדו"חות הכספיים שלה לרבעון השני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סימנס הגרמנית ו-ECI הישראלית יספקו לחברת התקשורת הגרמנית דויטשה טלקום מוצרים לתקשורת אינטרנט בטכנולוגיה רחבת סרט בהיקף כולל של מאות מיליוני אירו.
 
זהו שלב נוסף בהתהליך הצמיחה וליקוט ההזמנות של ECI. ברבעון החולף זכתה החברה בחוזים בהיקף כולל של כ-250 מיליון דולר.
 

דו"חות כספיים לאי.סי.איי: עליה של %17 ברווחים

חברת אי.סי.איי טלקום פרסמה אמש את הדו``חות הכספיים שלה לרבעון השני. במקביל הודיעה החברה על מהלך של ארגון מחדש במבנה החברה, שיביא לפיצולה לחמש חברות עצמאיות.

מדו``חות החברה עולה, כי הכנסותיה ברבעון הסתכמו ב-317.2 מיליון דולר - עלייה של %17 לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי ברבעון הסתכם ב-2 מיליון דולר בהשוואה ל-56 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי הסתכם ב-6.7 מיליון דולר - ירידה משמעותית בהשוואה לרווח של 56 מיליון דולר אשתקד.

דורון ענבר, מנכ``ל ECI, ציין כי שוויה האמיתי של אי.סי.איי אינו משקף נכונה את השווי המצרפי של כל חטיבותיה, ולכן החליטה הנהלת החברה על יצירת חמש חברות ציבוריות נפרדות. כל אחת מהחטיבות העיסקיות נמצאת בשלב שונה מבחינת המוכנות שלה להפוך לחברה עצמאית. באי.סי.איי מאמינים, כי יצירת חברות נפרדות תאפשר להבהיר את מיצובם של הפתרונות השונים המוצעים על ידי אי.סי.איי וכי ביצועיהן ישתפרו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by