בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התהפכה המגמה בוול סטריט, הנאסד"ק עולה ב-%0.6 
 
 
חדשות ביזנס פורטל

המסחר החל בירידות שערים, כשברקע דיווחים על הקטנת הזמנות של מוטורולה מיצרנית השבבים קיוליק אנד סופה, אולם מגמת הירידות התהפכה בעקבות עליות במניות סיסקו אורקל וסאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגמת הירידות ששלטה בוול סטריט התהפכה וכעת רושם מדד הנאסד"ק עלייה של %0.6, והוא נסחר ברמה של 3670 נקודות, לאחר שפתח בירידה של כ-%4. בשבועיים האחרונים איבד המדד %14. מדד הדאו ג`ונס נסחר ללא שינוי ברמה של 10684 נקודות.
 
אזהרת רווח של יצרנית הציוד להרכבת שבבים קיוליק אנד סופה, והודעה על הקטנת הזמנות של מוטורולה במחצית השניה של השנה הביאו לירידות במניות הטכנולוגיה. אך עליות של יותר מ-%2 במניות סיסקו, אורקל וסאן הצליחו לשנות את המגמה.
 

ירידות במניות חברות הסלולר

האנליסט טים לוק מליהמן ברדרס דיווח כי מוטורולה הקטינה את הזמנותיה מספקיה לרכיבים לטלפונים סלולרים לחצי השני של השנה. מוטורולה מאבדת %5.8 וגוררת את חברות הסלולר הגדולות לירידות. נוקיה משילה %4.6, ואריקסון יורדת ב-%4.1.

קיוליק אנד סופה צונחת ב-%34 בתגובה לאזהרת הרווח שפירסמה אמש. ירידות נרשמו גם במניות השבבים האחרות. אפלייד מטיריאל, יצרנית ציוד לשבבים, מאבדת %9, אינטל, יצרנית השבבים הגדולה בעולם, יורדת ב-%1.8.
 
 

התחזקות החשש מהעלאה נוספת בריבית בארה"ב

בנוסף, מתחזק חשש המשקיעים מהעלאת ריבית נוספת של הפד בסוף החודש. היום פירסם משרד המסחר האמריקאי כי ההזמנות ממפעלים עלו בחודש יוני לקצב שנתי של %5.5, קצב שיא שלא היה מאז יוני 1991. נתון זה, בנוסף לנתוני הצמיחה של הרבעון השני לפיהם צומחת הכלכלה האמריקאית בקצב שנתי של %5.2 מרמזים כי ההערכות על האטה ונחיתה רכה בכלכלה האמריקנית היו מוקדמים מדי. אולם המשקיעים ימתינו לפירסום נתוני האבטלה מחר בכדי לקבל תמונה ברורה יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by