בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כ-600 אלף בני נוער יוצאים לחופשי 
 
 יום אחרון ללימודים (לעמ: אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

תלמידי בתי הספר העל יסודיים יוצאים היום ליותר מחודשיים של חופשת הקיץ. רבים יצאו לחו"ל, אחרים יחפשו עבודה או יצאו לחופים ללא מצילים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כ-600 אלף בני נוער פתחו היום (ראשון) רשמית את הקיץ ויצאו ליותר מחודשיים של חופש גדול. ב-30 ביוני יצטרפו לתיכוניסטים גם כמיליון תלמידי בתי הספר היסודי והגנים. התלמידים יחזרו ללימודים ב-1 בספטמבר. אם יתקבלו המלצות ועדת דברת, יהיה זה החופש הגדול האחרון ומשנה הבאה יחזרו התלמידים ללימודים מחופשת הקיץ כבר באמצע אוגוסט.

החופש הגדול מורגש כבר בזרם הטיסות מהארץ החוצה. היום יוצא מספר שיא של 10 טיסות מישראל לצפון אמריקה. במהלך היום צפויים לעבור בנמל התעופה בן גוריון כ-34 אלף נוסעים ב-223 טיסות. סוכני הנסיעות חוזים כי הקיץ ייצאו כמיליון ומאה אלף ישראלים לחו"ל.

בני הנוער שלא יצאו לחו"ל בחודשי הקיץ, יימצאו שהארץ אינה קלה להעביר בה את החופשה. זהו אמנם היום הראשון של החופש הגדול אך זהו גם יומה העשירי של חופשת המצילים, ו-127 חופי הרחצה בארץ עדיין מיותמים ממצילים. 6 אנשים טבעו ומתו מאז החלה השביתה, היום טבע אדם נוסף, ומצבו מוגדר קשה.

התלמידים המעוניינים להרוויח מעט כסף בתקופת החופשה, ימצאו שהמיתון מקשה גם על שוק עבודת הנוער. העבודה מעטה והמעסיקים שמוכנים להציע עבודה לבני הנוער, מציעים תמורה כספית מעטה ביותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by