בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"בלומנטל הוציאה 12 אלף מכרטיסי אשראי שונים" 
 
 ביקשה שהקבלה תירשם על שם ביתה המאומצת. בלומנטל (לעם - אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

כך העיד נהגה לשעבר של בלומנטל, אבי אוסקי, בשלב ההוכחות במשפטה שנפתח הבוקר. בלומנטל נאשמת בעבירות של שחיתות, שוחד בחירות והדחה בחקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתח הבוקר (ראשון) שלב ההוכחות במשפטם של ח"כ נעמי בלומנטל ופעיל הליכוד, מיכאל אלנקווה, בבית המשפט המחוזי בתל אביב. שלב ההוכחות נפתח בעדותו של אבי אוסקי, נהגה לשעבר של בלומנטל, עד התביעה המרכזי במשפט. אבי אוסקי הוא עד מדינה במשפטם של בלומנטל ואלנקווה. בלומנטל ואלנקווה מואשמים בעבירות של שחיתות, שוחד בחירות, שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה.

אוסקי תיאר בעדותו כיצד הוא הסיע את ח"כ בלומנטל לכספומט ברמת אפעל, שכונת מגוריה, שם היא השתמשה במספר כרטיסי אשראי כדי להוציא 12 אלף שקל. עם כסף זה שילמה בלומנטל, טען אוסקי, על אירוח חברי מרכז הליכוד במלון "סיטי טאואר" ברמת גן.

על פי עדותו, הוא קיבל מבלומנטל את הכסף, ונסע לאחר מכן לנציגת מלון "סיטי טאואר". לדבריו, הוא לא נסע למלון במכונית השרד של בלומנטל, אלא במכונית ההונדה של אחד מילדיה. אוסקי טען כי הוא החליף את המכוניות מטעמי זהירות, מאחר "שלא יעלה על הדעת לנסוע במכונית שרד כדי לשלם כספי שוחד". על פי עדותו, בלומנטל חזרה וביקשה ממנו שהקבלה על התשלום תירשם על שם מירי פדידה, בתה המאומצת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by