בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמסטף לא הניח לצוות מד"א להחיות את בעליו 
 
 הכלב לא התפתה למזון (אילוסטרציה)   
 
איתמר שאלתיאל

בעל הכלב, קשיש כבן 80, התמוטט בחצר ביתו, והכלב עמד לצידו, ולא הניח לאיש להתקרב. רק לאחר שהאמסטף סולק ביצע צוות מד"א החייאה, אולם הקשיש כבר נפטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כלב אמסטף גדול שמר על בעליו, גבר בן 80, שהתמוטט היום (ראשון) בחצר ביתו ברחוב אלול בתל אביב. צוות מד"א, שהוזעק למקום, אולץ לבצע את ההחייאה רק לאחר שהכלב סולק מהמקום על ידי נכדו של הקשיש. הקשיש נפטר.

ירון חתוכה, אחד מאנשי מד"א שהוזעקו למקום, אמר לחדשות נענע: "הכלב עמד ליד הרגליים שלו, וכל פעם שאנחנו או אישתו של הקשיש ניסינו להתקרב הוא התחיל לנהום ולנבוח". לדבריו, אשת הקשיש ניסתה להרחיק את האמסטף מהמקום בעזרת מעט אוכל, אולם הכלב סירב להתפתות.

נכדו של הקשיש הגיע למקום לאחר כ-10 דקות, וסילק משם את הכלב. צוות מד"א ניסה לבצע החייאה, אך הקשיש כבר נפטר. "ייתכן שיכולנו להציל אותו אם יכולנו להתקרב אליו קודם", אמר חתוכה.

זהו המקרה השלישי השבוע בו כלבי אמסטף עולים לכותרות. ביום חמישי כלב אמסטף נשך ילדה בת 4 למוות, וביום שבת אמסטף נשך ילד בן 6 ברגלו. שני הכלבים הוכנסו להסגר.

שר החקלאות, ישראל כץ, אמר אתמול כי הוא ישלים עד נובמבר רשימה של "גזעים מסוכנים" של כלבים. לדבריו, הרשימה תאפשר את אכיפת "חוק להסדרת הפיקוח על כלבים", שאושר בכנסת כבר ב-2002, אך מאז לא נאכף. הוא אמר כי גידולם של זני כלבים מסוימים, ובהם גם אמסטף, יאסר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by