בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה ממליצה: להעמיד את בניזרי לדין 
 
 מואשם בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים (לעמ)   
 
חדשות נענע

חשוד כי במהלך כהונתו כשר העבודה והרווחה קיבל שוחד תמורת מידע על מכסות עובדים זרים. בניזרי: מדובר בעלילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היחידה הארצית ליחידות הונאה ממליצה היום (ראשון) להעמיד לדין את השר לשעבר שלמה בניזרי מש"ס, בעבירות של שוחד, תיווך לשוחד, מרמה, הפרת אמונים ושיבוש הליכי חקירה. עוד נמסר כי ישנה תשתית ראייתית מספקת להעמיד לדין גם את הרב ראובן אלבז החשוד בתיווך לשוחד. כעת יועברו התיקים לעיון הפרקליטות, שם יוחלט האם להגיש כתבי אישום נגד השניים.

יו"ר ש"ס, ח"כ אלי ישי, אמר בתגובה להמלצת המשטרה כי הוא בטוח שמני מזוז, היועץ המשפטי לממשלה, יכריע שאין בחשדות המשטרה ממש. "כל הגיון משפטי יביא קץ לסבל ולרדיפה ממנה סבל ח"כ בניזרי בשנים האחרונות. אני בטוח שהוא יזוכה כליל", אמר ישי.

על פי החשד, במהלך כהונתו של בניזרי כשר העבודה והרווחה, הוא העביר לחברו, קבלן כח האדם משה סלע, מידע מוקדם ובו פירוט על מכסות העובדים הזרים שצפויים להגיע ארצה. סלע חשוד כי הפנה את הפועלים לקבלנים וקיבל על כך עמלה. המשטרה חושדת כי תמורת המידע שהעביר בניזרי, הוא קיבל מסלע טובות הנאה, כגון שיפוץ ביתו, וכן כסף מזומן.

13 אנשים נוספים נחקרו בחשד למעורבות בפרשה, ביניהם הרב ראובן אלבז, מחזירו בתשובה של בניזרי, שנחקר בחשד לתיווך מעשי שוחד. על פי החשד, מאות אלפי שקלים מכספי השוחד הועברו לחצרו של הרב אלבז.

חבר הכנסת בניזרי הכחיש מספר פעמים את החשדות נגדו ואמר כי מדובר בעלילה. "זו עלילה מרושעת של בעלי אינטרסים. החקירה במהותה מהווה עינוי דין מתמשך. אני דוחה מכל וכל את הניסיון להטיח בי האשמות שווא וקורא למשטרה לסיים את החקירה במיידי, ולמנוע ממני ומבני משפחתי את הסבל המתמשך חסר כל ההצדקה", דברי בניזרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by