בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פורז הוציא צו איסור כניסה לארץ לעיתונאי הונאם 
 
 קיים קשרים הדוקים עם ואנונו. הונאם וואנונו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ביוזמת השב"כ, הוציא היום שר הפנים פורז, צו איסור כניסה לארץ לעיתונאי פיטר הונאם. הצו הוצא בשל פגישותיו של הונאם עם מרגל האטום, מרדכי ואנונו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הפנים, אברהם פורז, הוציא הלילה (ראשון) צו איסור כניסה לארץ לעיתונאי הבריטי, פיטר הונאם, שחשף את פרשת ואנונו. הצו הוצא לבקשת השב"כ, שטען שהונאם קיים קשרי התכתבות הדוקים עם מרגל האטום, מרדכי ואנונו, במשך שנות מאסרו. כמו כן, הצו הוצא לאחר שהונאם גורש מהארץ, בשל הראיון שקיים עם ואנונו לאחר שחרורו.

לדברי פורז, פעולותיו של הונאם מסייעות לואנונו לחרוג מההגבלות שהוטלו עליו עם שחרורו מהכלא. "השתכנעתי כי הונאם עלול לפעול בישראל כדי להביא לחשיפת מידע רגיש וחשוב, דבר העלול לפגוע פגיעה קשה בביטחון המדינה", אמר פורז והוסיף: "בנסיבות אלה נראה לי כי ראוי שאסור על כניסתו של הונאם לישראל".

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית, דני סימן, קיבל את גזרתו של פורז ואמר כי "מרגע שהמדינה החליטה לא לתת לאדם להיכנס מסיבות ביטחוניות, אנו מקבלים את ההחלטה". לדבריו, בארץ מתנהלת עיתונות חופשית, ו"איננו זקוקים לאנשים מבחוץ שיבואו להטיל אור על המקומות האפלים". סימן אף הטעים ואמר: "גם לדמוקרטיות יש סודות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by