בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל תקף מטרות בדרום לבנון 
 
 תקיפת צה``ל באה בתגובה לירי חיזבאללה. דרום לבנון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מטוסי חיל האוויר תקפו הלילה מטרות חיזבאללה בדרום לבנון. המטרות נפגעו. לא דווח על פצועים או הרוגים. התקיפה באה כתגובה על ירי הפגזים בצהריים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו הלילה מטרות בגזרה המערבית בשטח לבנון. המטרות נמצאות כארבעה קילומטרים צפונית למושב דוב"ב. על פי דיווח הטייסים, המטרות נפגעו.

תקיפת צה"ל בדרום לבנון באה כתגובה על ירי שבוצע היום בצהרים לעבר ישובים בגליל המערבי. מן הירי בצהריים לא היו נפגעים, אך מספר רסיסי פגזים שנחתו בשטח בסיס צבאי, סמוך לישוב שומרה.
 

"חיזבאללה מסוכן יותר מאל-קאעידה"

 
לפני כשבועיים תקפו מטוסי חיל האוויר בסיס של ארגון החזית העממית של אחמד ג'יבריל, ממזרח לבירות. בתגובה על ירי רקטות סמוך לראש הנקרה. לאחר הירי אמר שר הביטחון, שאול מופז, כי "זהו סימן לממשלה בלבנון. יש ממשלה בלבנון והיא אחראית על מה שקורה בשטחה".

עם ההתחממות הבטחונית בצפון מפנים בכירים בצה"ל את האשמה כלפי סוריה ואיראן, המחזקות, לכאורה, את פעילות החיזבאללה בדרום לבנון מאז נסיגת צה"ל. בצה"ל מעריכים כי פעילות הארגונים בדרום לבנון נעשית בעידוד חיזבאללה ובאישור הארגון.

לאחרונה אמר אלוף פיקוד הצפון, בני גנץ, שארגון חיזבאללה הפך לארגון הטרור הגדול והמסוכן בעולם. גנץ הוסיף ואמר כי חיזבאללה אף מסוכן "יותר מאל-קאעידה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by