בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכיר בת 14 בצ'אט באינטרנט ושידלה לקיים עימו יחסי מין 

הכיר בת 14 בצ'אט באינטרנט ושידלה לקיים עימו יחסי מין

 
 
חדשות נענע

גבר נשוי, בן 44, שהכיר את הנערה דרך תוכנת איי-סי-קיו, נעצר אתמול והודה בחקירתו. הגבר טען כי הוא קיים יחסי מין גם עם קטינות נוספות באיזור הצפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איתמר באן, גבר נשוי בן 44 הודה כי הוא יצר קשר מיני דרך תוכנת הצ'אט באינטרנט, איי.סי.קיו., עם תלמידה בת 14 וחצי ושידל אותה לקיים עימו יחסי מין. כך דווח ב"קול ישראל". באן, תושב כרמיאל, נעצר אתמול (ראשון) על ידי חוקרי מפלג ההונאה במחוז הצפון של המשטרה. בית משפט השלום בחיפה האריך את מעצרו של באן. בחקירתו אתמול הודה באן, מנהל מכירות בחברה בינלאומית, כי הוא קיים יחסי מין עם הקטינה, ואף אמר כי הוא מקיים יחסים עם נערות וילדות נוספות באיזור הצפון. המשטרה ביקשה את סיוע האינטרפול כדי לאתר אזרחית אמריקנית שבאן גייס כדי לשכנע את הנערה להמשיך עימו בקשר

הקשרים בין החשוד לבין הקטינה נמשכו כארבעה חודשים. הגבר הכיר את הנערה באינטרנט, ושכנע אותה להרשות לו לבקר בביתה, שם הוא קיים עימה יחסי מין. הנערה העלימה בתחילה את הקשר בינה לבין החשוד מקרובי משפחתה וממכריה. עם זאת, החשוד לא הסתיר מהנערה כי הוא פוגש גם ילדות אחרות, שאת חלקן היא מכירה.

רק לאחר זמן מה היא סיפרה את הסיפור לכמה מחבריה וחברותיה. הקשר בין השניים התגלה לאחר שאחותה של הילדה גילתה את הגבר בחדרה של הנערה. היא שאלה מיהו, והגבר ענה באדישות כי הוא חבר של הנערה. אחות הנערה סיפרה זאת להוריה, שפנו לחוקר פרטי.
 

"מערכת כמעט חולנית"

בשיחה האחרונה ביניהם התלוננה הנערה, שהיו אלה יחסי המין הראשונים שהיא קיימה, בפני החשוד על כאבים, והוא יעץ לה כיצד להתמודד עימם. בשלב מסויים הוא דיבר על סימנים שיכולים לקשור אותו לביצוע העבירה, וביקש ממנה להעלימם. מרדכי צדוק, החוקר הפרטי ששכרו הורי הנערה, הצליח למצוא את החשוד, הגיע לביתו וצילם אותו במצלמה נסתרת. לאחר מכן הוא הראה את הצילומים לאחות הנערה, שזיהתה את הגבר. אבי הנערה הגיש תלונה במשטרה על בעילת קטינה, והמשטרה עצרה את החשוד.

מרדכי צדוק, החוקר הפרטי, אמר בריאיון לקול ישראל: "מדובר במערכת כמעט חולנית, אדם בוגר שפשוט שטף לילדה את המוח. בשלב מסויים הוא גרם לילדה להתאהב בו בסיוע של אנשים אחרים".

במשטרה בודקים את החשד כי הגבר קיים יחסי מין עם נערות וילדות נוספות באיזור צפון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by