בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרום קוריאה תשלח חיילים נוספים לעיראק 
 
 ``אינני רוצה למות, גם החיים שלי חשובים``. סון-איל (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לפי שעה מתעלמת דרום קוריאה מהאיומים על חייו של החטוף קים סון-איל, בידי אל-קאעידה בעיראק. באוגוסט צפויה לשלוח חיילים נוספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרום קוריאה הודיעה היום (שני) כי תמשיך לשלוח חיילים נוספים לעיראק, זאת למרות האיומים להוציא להורג את האזרח הדרום-קוריאני, קים סון-איל, השבוי בידי תא אל-קאעידה בעיראק. חודש אוגוסט תשגר דרום קוריאה 3,000 חיילים לצפון עיראק. החיילים מיועדים לעסוק בפעילות הומניטרית ובסיוע לתושבי המקום.

אתמול שודרה ברשת אל-ג'זירה קלטת ובה נראה הדרום-קוריאני החטוף, קים סון-איל, ליד חוטפיו, שהזדהו כנאמנים לאבו-מוסעב א-זרקאווי. הם היו חמושים ועטו על פניהם מסיכות. החוטפים קבעו אוליטמטום של 24 שעות, במהלכן דרשו להסיג את הכוחות הדרום-קוריאנים מעיראק. במידה ודרישתם לא תיענה, טען אחד מהם, "נשלח לכם את הראש של הקוריאני".

השבוי סון-איל פנה למצלמה וקרא לממשלתו להענות לדרישות חוטפיו. "אינני רוצה למות, גם החיים שלי חשובים", אמר. סון-איל, בן 33, עובד בחברה דרום קוריאנית בשם "גאנה ג'נרל טריידינג", המספקת ציוד לצבא ארצות הברית. הוא נחטף בפלוג'ה ב-17 ביוני.

השר הדרום קוריאני לענייני עסקים בינלאומיים, באן קי-מון, קרא היום לשחרורו המיידי של סון-איל, ובתוך כך הודיע על שליחת חיילים נוספים לעיראק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by