בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוריו הביולוגיים של "תינוק המריבה" דוחים הפשרה 
 
 ההצעה שנדחתה ``אינה רלבנטית`` (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הוריו הביולוגיים של התינוק דחו היום את הצעת הפשרה של בית המשפט. לדבריו עו"ד המייצג אותם, מדובר בהצעה "לא רלבנטית". חסיון הוטל על פרטי הפשרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוריו הביולוגיים של "תינוק המריבה" דוחים היום (שני) את הצעת הפשרה של בית המשפט. כך הודיע עו"ד עדני, המייצג את בני הזוג. לדבריו, מדובר בהצעה "לא רלבנטית", ולהערכתו - תדחה ההצעה גם בצד ההורים המאמצים. פרטי הפשרה נשארו חסויים, בשל חסיון מוחלט שהטיל בית המשפט על הפרשה.

עורך דינם של ההורים הביולוגיים בפרשת התינוק המאומץ, משה לוי, הגיש את תגובתו להצעת הפשרה של השופטת סביונה רוטלוי. לאחר הגשת הבקשה אמר לוי: "רבותי, הגיע העת שבה עלינו להתעשת ולממש את הזכות האנושית הטבעית והבסיסית, שהיא השבת הקטין אל הוריו הביולוגיים".

את הצעת הפשרה העלתה אתמול שהציגה בפניהם שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, סביונה רוטלוי, במהלך דיון בערעור ההורים המאמצים. תשובותיהם הרשמיות של הצדדים יוגשו היום באופן רשמי לבית המשפט, עד שעות הצהריים. ביום ראשון קבע צוות השופטים, בראשותה של רוטלוי, כי לפי שעה ישאר התינוק עם הוריו המאמצים.

צוות השופטים התרעם על התרחבותה של הפרשה בתקשורת, ובשימוש שעושים הצדדים באמצעי התקשורת. "אנו מביעים מורת רוח מהשימוש בתקשורת על-ידי שני הצדדים", טענו השופטים, והוסיפו כי הדבר "הפוגע בזכות הקטין לפרטיות, זכות המוגנת באופן מיוחד בחוק האימוץ". בתוך כך שבה השופטת רוטלוי והורתה לצדדים לשמור על שתיקה מחוץ לכתלי בית המשפט, בכל הנוגע לפרשה.

רוטלוי הוסיפה ואמרה כי "הפרת זכותו זו של הקטין פוגעת בטובתו, לשמה נלחם כל אחד מהצדדים. אנו קוראים לצדדים ולאחרים להקפיד מעתה ולהבא על שמירת חיסיון הדיון ולהימנע מפגיעה בקטין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by