בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נסגר האתר של הצלם 'סנייק-איי' ש'הפשיט' נשים ישראליות 
 
 
חדשות נענע 

מפעיל האתר החליט להוריד אותו מן הרשת בעקבות הפרסום הנרחב לה זכתה חשיפת נענע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחורה בשפת הים. תמונה נוספת מתוך אתר `סנייק-איי` שנסגר
 בחורה בשפת הים. תמונה נוספת מתוך אתר `סנייק-איי` שנסגר   
בעקבות הפרסום הנרחב לה זכתה חשיפת נענע הורד מן הרשת האתר "סנייק-איי" בו פורסמו תמונותיהן של נשים ישראליות שצולמו ברחובות ירושלים ובחופי תל אביב במצלמה שהופכת את בגדיהן לשקופים.

גולש שהזדהה בשם "סנייק-אי" התנצל באופן רשמי על מה שעשה, במסגרת מערכת התגובות לחשיפת נענע ביום רביעי. "אני יודע שחלק מכם מעריצים אותי וחלק רוצה להרוג אותי על מה שעשיתי, אבל אני רוצה לומר שטעיתי. קיבלתי תגובות מאנשים רבים וקראתי את התגובות שהתפרסמו. בעקבות התגובות הבנתי שמה שעשיתי היה טעות. אני מודה באשמה. סגרתי את האתר לתמיד".
 
צילום-מסך מהודעת הסגירה של האתר
 צילום-מסך מהודעת הסגירה של האתר   
ביום שישי אחר הצהריים נסגר האתר לגולשים. בעמוד הפתיחה של האתר נכתב כי "אחד מהעיתונים הגדולים וכמה אתרים מקומיים פרסמו כתבות אודות האתר שלי ומיקום הצילומים. מצטער חברים, אני לא יכול לצלם בלי שרשויות החוק יגלו אותי. לכן אני מוריד את האתר כדי לתת לעניינים להירגע".

גולשים רבים הגיבו בזעזוע על הסיפור כפי שפורסם בנענע. היה אף גולש שהרחיק לכת והציע מאה שקלים למי שיתן לו מידע על זהותו של הצלם. חלק התעניינו באפשרות לקניית מצלמה כזו. על פי הידוע למערכת נענע, מצלמה `מפשיטה` שכזו אינה ניתנת למכירה בישראל, והפעלתה נחשבת ללא-חוקית.

חבר הכנסת מודי זנדברג משינוי ביקש לכנס בשבוע הבא את ועדת האינטרנט של הכנסת, בכדי לקבוע הליכים חוקיים שיאפשרו למנוע את הכנסתם לרשת של חומרים הפוגעים בחוק יסוד כבוד האדם וחירותו.

לסיפור המלא במגזין נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by