בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחו הצעות האי אמון - העבודה הצביעה נגד הממשלה 
 
 מדיניות נתניהו: קפיטליזם חזירי``. פרס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כל סיעת העבודה הצביעה נגד הממשלה בהצעת אי האמון שהוגשה עקב הגידול באבטלה. עם זאת העבודה תמשיך לתת רשת ביטחון בנושאי ביטחון ומדיניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסת דחתה הערב (שני) את שתי הצעות האי אמון שהוגשו נגד הממשלה. הצעת האי אמון שהגישה ש"ס, עקב הגידול באבטלה, נדחתה ברוב של 55 מתנגדים מול 51 תומכים. בהצבעה לא היו נמנעים. כל חברי הכנסת של סיעת העבודה הצביעו נגד הממשלה.

הצעת האי אמון, שהגישו מרצ והסיעות הערביות, עקב הפרסומים סביב גדר ההפרדה, נדחתה ברוב של 55 מתנגדים מול 15 תומכים. בהצבעה זו נמנעו 28 חברי כנסת, בהם חברי סיעת האיחוד הלאומי. חברי הכנסת אפי איתם ויצחק שלוי, שהתפטרו ממשלת שרון, יצאו מאולם המליאה לפני ההצבעה.

סיעת העבודה החליטה להעניק לחבריה חופש הצבעה בהצעות אי-אמון בנושאי כלכלה וחברה. עם זאת העבודה תמשיך להעניק לממשלת שרון רשת ביטחון בנושאי ביטחון ומדיניות. בעבודה החליטו לתת חופש הצבעה לאחר שמספר חברי כנסת דרשו כי הסיעה תתמוך בהצעה שהגישה ש"ס.

חבר הכנסת אופיר פינס מסיעת העבודה אמר כי נפילת הצעות האי אמון בממשלה "הוכיחה שוב שהליכוד יכול להסתדר בכוחות עצמו, ולפיכך צריך לבטל כליל את רשת הביטחון ולחזור לתפקוד אופוזיציוני מלא, למעט אי אמון בתכנית ההתנתקות".

אתמול אמר יושב ראש העבודה, שמעון פרס, כי תוצאות "מדיניותה הכלכלית של הממשלה הן 6,000 מיליונרים ו-6 מיליון קבצנים". פרס כינה את מדיניותו הכלכלית של שר האוצר נתניהו: "קפיטליזם חזירי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by