בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב עובדיה יוסף על ברק: אין לו שכל  
 
 
חדשות נענע 

הרב עובדיה יוסף תקף אמש במילים חריפות את אהוד ברק ואת המשא ומתן עם הפלסטינים; עוד אמר הרב כי ששת המיליונים שנרצחו בשואה היו גלגולי נשמות של חוטאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב עובדיה יוסף התבטא אמש בחריפות כנגד אהוד ברק והמשא ומתן אותו הוא מנהל עם הפלסטינים, במסגרת דרשתו השבועית בבית כנסת היזדים בירושלים. בדרשה אמר הרב יוסף כי אהוד ברק רץ אחרי הערבים בריצת אמוק, רק כדי לעשות שלום.
 

שלום עם נחש

"אין לו שכל לבנאדם הזה?", אמר הרב על ראש הממשלה, "זה שלום? איפה הביטחון של מדינת ישראל? הוא מביא נחשים לידינו. איזה שלום אתה רוצה לעשות עם נחש? אומרים (שברק) נתן להם (לפלסטינים) חצי מהעיר העתיקה כדי שיהיה שלום. בשביל מה, כדי שיצליחו עוד הפעם להרוג אותנו. מה אנחנו צריכים אותם לידנו?"
 

נשמות חוטאות

בדרשה התייחס מנהיגה הרוחני של ש"ס גם לקורבנות השואה באומרו, כי "אלו גלגולים של כאלו שחטאו והחטיאו ועשו כל מיני מעשים שלא יעשו", וכן ש"זה לא פעם ראשונה בחיים שלהם שהנשמות מופיעות. הן באו לכפר על העוונות שלהם".
 
 

לפיד: קשקוש של זקן מטומטם

מנהיג שינוי יוסף לפיד אמר בראיון ל"קול ישראל", כי הרב עובדיה הוא "שוטה זקן, שלמרבה הצער, הוא גם המורה הרוחני של עדה גדולה בישראל" וכי דבריו היו "קשקוש של זקן מטומטם". לפיד, ניצול שואה, הביע חשש, לפיו "בעולם יאמרו: הנה בא רב גדול בישראל, ומאשר את מה שהיטלר אמר, שהיהודים הם אנשים חוטאים". עוד אמר לפיד, כי "את הרב הזה צריך להסתיר כדי שלא יראו ולא ישמעו אותו".
 

קטנים הסיכויים להצטרפות ש"ס

בתוך כך הסתבר, כי קטנים הסיכויים להצטרפותה של ש"ס לממשלת ברק. השרה לאיכות הסביבה דליה איציק אמרה, כי דבריו של הרב עובדיה יוסף מעוררים את השאלה, האם ש"ס יכולה להיות שותפה לממשלה השואפת לשלום. בעניין זה אמר יו"ר ש"ס, השר אלי ישי, כי לא שוחח עם אהוד ברק מזה שלושה ימים, ועדיין לא נקבעה לו פגישה עמו. בכל מקרה, אמר ישי, בשלב הזה אין לש"ס שום רצון להצטרף לממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by