בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל-קאעידה ערף ראשו של החטוף הדרום-קוריאני 
 
 ``חיי חשובים``. קים סון-איל מתחנן על חייו (אל-ג`זירה)   
 
חדשות נענע

נאמני א-זרקאווי הוציאו היום להורג בעריפת ראש את השבוי הדרום-קוריאני בעיראק, קים סון-איל. זאת לאחר שפקע האולטימטום שהציבו לנסיגה מעיראק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תא אל-קאעידה בעיראק הוציא היום (שלישי) להורג בעריפת ראש את השבוי הדרום קוריאני, קים סון-איל, זאת לאחר שפקע האולטימטום שהציב לדרום קוריאה. כך דווח ברשת הטלויזיה אל-ג'זירה. החוטפים דרשו מהמדינה להסיג את כוחותיה מעיראק, ולהפסיק לשתף פעולה עם ארצות הברית.

משרד החוץ של סיאול אישר את הידיעה בדבר הוצאתו להורג של החטוף. סון-איל, בן 33, עבד כמתרגם בחברה דרום קוריאנית בשם "גאנה ג'נרל טריידינג", המספקת ציוד לצבא ארצות הברית. הוא נחטף בפלוג'ה ב-17 ביוני.

נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש, אמר בתגובה לרצח קים סון-איל: "אני מצפה שנשיא דרום קוריאה יבין שהעולם החופשי אינו יכול להירתע ממעשים ברוטליים של אנשים ברבריים אלו". "המחבלים רוצים להפחיד אותנו ברציחות הברוטליות הללו, אך ארה"ב לא תירתע מהם", הוסיף בוש.

למרות עריפת ראשו של סון-איל, הודיעה ממשלת דרום-קוריאה כי היא תשלח 3,000 חיילים נוספים לעיראק. עם זאת, בסיאול קוראים לכל האזרחים הקוריאנים לעזוב את עיראק.

דובר הבית הלבן, סקוט מקללן, הגיב הערב על הדיווחים האחרונים בדבר עריפת ראשו של האזרח הדרום-קוריאני, קים סון-איל, בעיראק: "אין כל סיבה שתצדיק מעשי רצח כאלו בידי טרוריסטים". מקללן הוסיף כי שוב הוכח אופיים הברברי של הטרוריסטים ברצח האזרח האמריקני בסעודיה. "זו תזכורת לאופיים האמיתי של הטרוריסטים", אמר מקללן.

השבוע פרסמו חוטפיו של סון-איל קלטת וידאו, בה הזדהו כנאמנים לאבו-מוסעב א-זרקאווי. ואיימו כי אם לא תסיג דרום קוריאה את כוחותיה מעיראק, "נשלח לכם את הראש של הקוריאני". סון-איל פנה למצלמה וקרא לממשלתו להענות לדרישות חוטפיו. "אינני רוצה למות, גם החיים שלי חשובים", אמר. רשויות הצבא האמריקניות העדיפו שלא להתערב למען שחרורו של סון-איל.

סון-איל הוצא להורג למרות הדיווחים של מתווכים עיראקים על הארכה, כביכול, שנתנו החוטפים לאוליטימטום. בסיאול דחו את דרישות החוטפים, ואף הודיעו כי יעמדו בהבטחתם לשלוח 3,000 חיילים נוספים במהלך חודש אוגוסט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by