בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'פגישות שקטות' לקראת חידוש השיחות עם הפלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

גורמים פלסטינים מסרו כי בכירים ישראלים וביניהם ביילין בן עמי וסנה מקיימים פגישות שקטות עם בכירים פלסטינים ומעלים הצעות לפתרון נושא ירושלים. ובנתיים ממשיך ערפאת את מסע פגישותיו עם מנהיגי ערב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן שר הביטחון אפרים סנה ושר המשפטים יוסי ביילין עורכים בימים האחרונים שיחות עם בכירים ברשות הפלסטינית לקראת חידוש השיחות על הסכם הקבע. עפ"י הדיווחים גם השר שלמה בן עמי ואיש העסקים יוסי גינוסר מקיימים שיחות שקטות. מקורות פלסטינים מסרו כי מדובר בנושאות שמתמקדות בעיקר בהצגת פתרונות שונים בנושא ירושלים.
 
האמריקנים העבירו לראש הממשלה ברק, מסרים, לפיהם קלינטון מוכן לכנס פסגה נוספת בתנאי שזו תוביל להסכם ולא תמשך יותר משישה ימים.

גורמים בישראל ובארה"ב מעריכים כי פסגה נוספת צריכה להתכנס לפני החמישי בספטמבר, אז יחל קלינטון לסייע לסגנו אל גור להבחר לנשיאות וכן בשל אובדן הבסיס הקואליציוני של ברק בכנסת ותאריך היעד של הפלסטינים להכרזה על מדינה פלסטינית ב13 בספטמבר.

בישראל מצפים לתוצאות מסעותיו של ערפאת בעולם הערבי. עד כה סרבו המנהיגים לתמוך בויתור של ערפאת בירושלים. העיתון "הארץ" מדווח הבוקר (ראשון) כי שלשום בישיבת ההנהגה הפלסטינית הביע ערפאת כעס על מנהיגי ערב שמסרבים לגבות את החלטותיו במשא ומתן.

בתוך כך, ההנהגה הפלסטינית הודיעה כי יתכן ותאריך ההכרזה על הקמת המדינה הפלסטינית יידחה. דוברי ערפאת הסבירו כי ליו"ר הרשות יש זכות להכריז על מדינה אך לא בטוח שהוא ינצל אותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by