בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שריד: חוזר רק לחינוך 
 
 
חדשות נענע 

גובר הזעם בסיעת מרצ על ראש הממשלה, על רקע הפרסומים לפיהם הציע ברק לסיעת ש"ס חמישה תיקים והפקעת תיק החינוך מידיו של שריד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת יוסי שריד מבהיר כי יהיה מוכן לחזור רק למשרד החינוך, בעוד סיעת מרצ כולה מאיימת להפיל את ממשלתו של ברק, אם יתבררו הדיווחים לגבי המשא ומתן שמנהל, לכאורה, ראש הממשלה עם סיעת ש"ס, כנכונים.
 

לא בכיס של ברק

העיתון "מעריב" מדווח כי מרצ העבירה לברק מסר חד משמעי, לפיו הסיעה אינה מצויה בכיסו של ראש הממשלה, וכי לא תתמוך בממשלתו גם מבחוץ, אם יתברר שבכוונת ברק להעניק לש"ס חמישה תיקים ולהוציא את משרד החינוך מידי מרצ.
 

נפיל את ברק

"ראש הממשלה יכול להמשיך להשפיל את עצמו בעיני כולם", אומרים במרצ, "אבל שלא יחשוב שמרצ תהיה חלק מכך. אם הוא חושב שינהל משא ומתן על מנת להכניס את ש"ס ואנחנו נשתוק, הוא יגלה מהר מאוד שהידיים החסרות ל-61 המנדטים הנחוצים להפלתו, יגיעו ממרצ".
 
 

בן עמי למשרד החוץ; שריד לחינוך

לשכת ראש הממשלה הגיבה לדברים בהכחשת הפרסומים על משא ומתן עם ש"ס. ראש הממשלה אינו פוסל דו שיח עם הסיעות השונות, אומרים בלשכת ברק, אך טרם הועברה הצעה כלשהי ועדיין לא התנהל שום דיון עם אף סיעה. יועצי ברק שוחחו במהלך סוף השבוע עם ראשי מרצ והבהירו להם כי הכותרות בכלי התקשורת הן תרגיל מניפולטיבי - וכי לא מתנהל משא ומתן עם אף אחת מהסיעות.

בתוך כך הבהיר אומר חבר הכנסת חיים אורון, מראשי מרצ, כי הסיעה לא תסכים להוצאת משרד החינוך מידיו של יוסי שריד, וכי במקרה כזה מרצ תיאלץ לפרוש מהקואליציה.

יו"ר מרצ, חבר הכנסת יוסי שריד, דחה את האפשרות שימונה לתפקיד שר החוץ, במקומו של דוד לוי, ואמר כי "המינוי הכי טבעי עכשיו למשרד החוץ זה שלמה בן עמי. הוא עשה עבודה טובה בחצי השנה האחרונה ולכן רק טבעי שיתמנה לשר חוץ". עוד אמר שריד, כי יהיה מוכן לחזור לממשלה רק למשרד החינוך. "אני חוזר רק למשרד החינוך. עמדתי היתה ונשארה כפי שהיא", הבהיר שריד, "יש לי מחוייבות לחינוך, לתלמידים, למורים ולהורים. אני לא חושב שאני רשאי להפר את ההתחייבות".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by