בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: המצרים לא יתווכו בינינו לבין הפלסטינים 
 
 ביקש מהשרים לא למסור עמדות אישיות למצרים. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בדיון עם שלום ומופז אמר שרון כי תיווך מצרי יפגע בעקרון החד צדדיות של תכנית ההתנתקות. עומאר סולימן ידון עם שלום בתכנית השיטור המצרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר היום (רביעי) כי לא יניח למצרים לתווך בין הישראלים לפלסטינים. עם זאת, בדיון עם שר הביטחון, שאול מופז, ועם שר החוץ, סילבן שלום, אמר שרון כי הוא רואה חשיבות רבה "בפעילות מצרית ברצועת עזה ולאורך הגבול".

שרון אמר כי תיווך מצרי יפגע בעקרון החד צדדיות של תכנית ההתנתקות, ואין בדעתו לתת יד לכך. לטענתו, הפגיעה בעקרון לפיו לא יושבים לשולחן המשא ומתן מבלי להפסיק את הטרור, חשוב מהתועלת שבתיווך המצרי.

שלום, וראש המודיעין המצרי, עומר סולימאן, יפגשו היום בתל אביב על מנת לדון על תכנית השיטור המצרית ברצועת עזה. על פי התכנית, לאחר נסיגת צה"ל יפעלו בנמל עזה כוחות בינלאומיים. השלב הראשון בתכנית יכלול הסכמה של שני הצדדים על הנקודות הללו.

שרון מתח היום ביקורת על האופן בו נוהלו המגעים עם המצרים. לדבריו, "התקופה שבה כל אחד מוכר את רעיונותיו האישיים למצרים ולאירופאים הסתיימה. מהיום והלאה כל העמדות ייצאו מהפורום שהקמנו לדון בנושא".

שרון הוסיף עוד כי "כולנו שמחים על ביקורו היום של ראש המודיעין המצרי, עומאר סולימאן, אבל אני רואה שכל אחד רץ לתפוס בכנף בגדו, וכבר לא נשארו לו חלקי לבוש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by