בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום: האב ביקש לפגוע ברוצח בנו 

כתב אישום: האב ביקש לפגוע ברוצח בנו

 
 
חדשות נענע

אביב אילוז, בנו של אשר, נרצח לפני 5 שנים. לפי כתב האישום, האב ביקש מסוכן משטרתי לשים את ראשו של הרוצח בשקית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום (רביעי) כתב אישום נגד אשר אילוז, באשמת שידול לרצח. על פי כתב האישום, אילוז, תושב ראשון לציון בן 40, ביקש לפגוע באיש אשר הורשע ברצח בנו לפני חמש שנים.

אביב אילוז בן השלוש נרצח באפריל 1999 בעת פיצוץ רכבו של אשר. בשנת 2003 שהה אשר עם סוכן משטרתי בשם אלי מרציאנו באותו תא בכלא צלמון. אילוז ביקש ממרציאנו לרצוח את רעייתו של ביאליק, רוצח בנו, באמצעות אקדח עם משתיק קול שיספק לו תמורת 25 אלף דולר.

YNET מדווח שאשר אמר לסוכן המשטרתי כי "מי שישים את הראש בשקית, יקבל ממני חבילה יפה... עכשיו ככה לשים לו אותו בשקית ולתת אותו למפקד הגף, שם שישלחו אותו לפתולוגי, ..אני משאיר לך את זה ביד...אם אתה יכול לפגוע לי בביאליק הזה...אפילו לירות, לשפוך אותו, אתה מבין?...אם לא מת, נקבע מחיר ואם מת - קח עוד...נתתי לך עבודה ביד שלך, תעשה, בו נראה את התוצאות".

אילוז טוען כי הסוכן המשטרתי הוא זה שהדיח אותו לרצוח. פרקליטו של אילוז, עו"ד דוד יפתח, אמר ל-NRG כי "אילוז קיבל מסרים ממרציאנו ושוחח עמו, והמשטרה מנסה להפוך את זה לשידול. המשטרה לא היתה הוגנת וניצלה את מצבו הרגיש. מדובר בסוכן מדיח ובכל מדינה מתוקנת לא היו מעלים על הדעת להגיש כתב אישום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by