בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי קופת חולים כללית שובתים היום 
 
 רופאים בהפסקה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

העובדים מוחים על סגירת בית חולים "השרון" בפתח תקווה. השביתה תמשך במשך יממה, ובתי החולים יעבדו במתכונת חירום. ההנהלה: הסגירה הכרחית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי קופת חולים כללית מוחים על החלטת ההנהלה לסגור את בית חולים "השרון", בפתח תקווה, והיום (חמישי) ינהלו שביתת אזהרה בת יממה. הנהלת קופת החולים אומרת כי סגירת בית החולים היא הכרחית.

בתי החולים של קופת החולים הכללית יעבדו היום במתכונת חירום, בעוד המרפאות יהיו סגורות. מדובר בבתי החולים בילינסון, שניידר, מאיר, סורוקה, קפלן, יוספטל, כרמל והעמק.

ועד העובדים של קופת החולים מוחה על סגירת בית החולים, המשרת אוכלוסיה של 400,000 איש, ויושב ראש ועד העובדים, פרוספר בן-חמו אומר כי הקופה "מתייחסת לאחד המתקנים הטובים והיעילים כאילו היה מרפאה זנוחה". העובדים חוששים מפיטוריהם של 1,300 העובדים במקום.

ההנהלה הגיבה על החלטת ההשבתה באומרה כי היא מובילה רפורמה "שתוצאותיה יהיו: יותר איכות רפואית, יותר מרכזי מצוינות ויותר טכנולוגיות". היא התחייבה לשדרוג בתי החולים האחרים באזור פתח תקווה והשרון, ואמרה כי סגירת בית החולים "תבטל כפילויות". ההנהלה הודיעה כי היא מוכנה לעשות "100 אחוזי מאמץ" למען מציאת עבודה לעובדי בית החולים, אם "העובדים יעשו 100 אחוזים בשבילנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by