בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גור משיב אש  
 
 
רויטרס

סגן הנשיא הגיב לראשונה על ההתקפות האישיות מצד הרפובליקנים ומנה את הצלחות הממשל הדמוקרטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן נשיא ארצות הברית אל גור הגיב בלעג לטענות ג`ורג` ו. בוש ודיק צ`ייני לפיהן שמונה השנים האחרונות היו בגדר הזדמנות מבוזבזת. "הזדמנות מבוזבזת?", שאל גור, "באיזה כוכב הם היו?". היתה זו תגובה אסטרטגית ראשונה של גור, להתקפות האישיות מצד הרפובליקנים.
 
דוברו של ג`ורג` בוש, דן ברלט, הגיב לאמירותיו של גור, באומרו כי "האנשים הללו בוושינגטון עושים הרבה פעמים רושם שהם בכוכב אחר, בעוד אנשים כמו ג`ורג` ו.בוש, שהיה במרכז המדינה, מבין שההממשל הזה לא תרם להתקדמות בבטחון חברתי או לרפורמה בשירותים הרפואיים, או לבנייה מחדש של הצבא".

גור אמר גם, כי הוא ה"אנדרדוג" במירוץ לנשיאות מול בוש. "אני יודע שאני מתחיל בפיגור. אני יודע שזה הולך להיות קשה", אמר גור בנאום לפני 3400 פעילים של איגוד המתנגדים לשימוש בנשק אישי, "אך מגיע לכם נשיא שיעבוד קשה בדיוק כמוכם - שייקח את ההסתברות הקטנה ביותר, ויילחם על האינטרסים החשובים להביא לכם את העתיד שמגיע לכם". גור חזר גם על הבטחתו, שיודיע ביום שלישי הקרוב על זהות המועמד לכהן כסגנו.


יום לאחר תום ארבעת ימי הועידה הרפובליקנית, טען גור בגאווה כי קלינטון והוא סייעו לבנות את "הכלכלה החזקה בהסטוריה". "זוהי התקדמות וזהו שגשוג. ולא ראיתם כלום עדיין", אמר סגן הנשיא. סגן הנשיא מנה גם את הצלחות ממשל קלינטון-גור, ובראשן ההישגים בתחום הכלכלה. "מהגירעון הגדול ביותר הגענו ליתרה הגבוהה ביותר. במקום לשלש את המיתון, שילשנו את שוק המניות". גור ציין גם כי ארצות הברית נהנית כרגע מאחוזי האבטלה הנמוכים ביותר, בעיקר בקרב אפרו-אמריקנים ולטינים.


גור חייב להתאושש בסקרים, המנבאים לו כרגע כשלון, לקראת יום שני הבא, אז תיפתח ועידת הדמוקרטים בלוס אנג`לס, שאמורה לאשר את מועמדותו. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by