בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות הביטחון מנעו אתמול פיגוע התאבדות בירושלים 
 
 מטען נפץ השוקל כ-10 ק``ג (לעם - אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הפיגוע תוכנן על ידי חוליית תנזים בשכם, שהופעלה על ידי החיזבאללה. נעצרו שלושה מעורבים בפיגוע, ביניהם המתאבד ומובילו. כמו כן, נמצא המטען

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הותר היום לפרסום כי המשטרה והשב"כ מנעו אתמול (שלישי) ביצוע פיגוע התאבדות בירושלים, שתוכנן על ידי חולית תנזים בשכם. החוליה הופעלה על ידי החיזבאללה מלבנון.

שלושה פעילים המעורבים בפיגוע נעצרו בכפר א-ראם מצפון לירושלים בעקבותצ מידע מודיעיני מדוייק. ביניהם המתאבד והמוביל שלו. המתאבד הועבר משכם לאזור א-ראם ושם קיבל הוראה לבצע פיגוע התאבדות בירושלים.

מונית נעצרה במחסום עקרבה בקרבת שכם, ובה הוסתר תיק של תלמיד בית ספר המכיל מטען נפץ במשקל כ-10 ק"ג, שהיה מיועד למתאבד. המטען פוצץ בשכם. לדברי נהג המונית, הוא קיבל 500 שקל כדי להעביר המטען לאזור א-ראם.

צה"ל הציג אתמול בפני שר הביטחון, שאול מופז, נתונים המראים על ירידה גדולה בהיקף הטרור הפלסטיני במחצית הראשונה של 2004 בהשוואה לשנת 2003. על פי נתנוני צה"ל, זוהי ירידה של כ-75% בפיגועים ובניסיונות לבצע פיגועים, שיצאו מהגדה. בששת החודשים הראשונים של השנה צה"ל עצר כ-2,000 פלסטינים החשודים בפעילות טרור ומתחילת השנה נעצרו 58 מחבלים מתאבדים ביהודה ושומרון.

הרשות הפלסטינית החלה, לדברי קצין בכיר, לפעול באופן מאומץ נגד הטרור. קצינים בכירים בפיקוד מרכז אמרו כי אין מדובר בהיפוך מגמה ביחס הרשות לטרור, אלא בתוצאתם של מאבקי יוקרה והשפעה בין בכירי הרשות על פעילי השטח של הפתח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by