בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הליכוד מעכב כניסת אנשי פייגלין למפלגה 
 
 משתלט על הליכוד? משה פייגלין (ארכיון)   
 
חדשות נענע

פעילים של "מנהיגות יהודית", קבוצת הליכוד של משה פייגלין, ניסו להתפקד לליכוד. להפתעתם, הם זומנו ל'ועדת קבלה'. בליכוד אומרים שמדובר בנוהל שגרתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות מתפקדים חדשים לליכוד, אנשי ימין מחטיבת "מנהיגות יהודית" של משה פייגלין, נדרשו להתייצב בפני 'ועדת קבלה' בטרם תאושר התפקדותם. כך מדווח הבוקר (חמישי) מעריב NRG.

חלק מן המתפקדים טוענים שנמסר להם שלא התייצבו לזימון - למרות שמעולם לא קיבלו זימון. לטענתם, 'ועדת הקבלה' היא הליך חדש, וכל מטרתו היא למנוע את כניסת אנשי "מנהיגות יהודית" לליכוד. בליכוד מכחישים את הידיעה, ואומרים שראיון אישי לכל מתפקד הוא נוהל הקיים עוד מהזמן בו כיהן אביגדור ליברמן כמזכ"ל הליכוד.

פייגלין, העומד בראש "מנהיגות יהודית", קורא מזה מספר שנים לכל אנשי הימין להתפקד לליכוד כדי להשפיע על מדיניותו מבפנים. פייגלין, ראש תנועת "זו ארצנו", ריצה עונש מאסר בשל עבירות המרדה והסתה. לימור לבנת, שרת החינוך, תקפה בעבר את פייגלין ותנועתו, וטענה כי הם מנסים להשתלט על הליכוד. היא הצביעה על ממצאים המורים כי למרות שיש בהתנחלויות מספר גדול מאד של מתפקדי ליכוד, מספר המצביעים לליכוד בהן נמוך הרבה יותר. פייגלין ואנשיו מילאו תפקיד מרכזי בהפלת תכנית ההתנתקות במשאל בקרב מתפקדי הליכוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by