בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איסטנבול: 4 הרוגים בפיצוץ באוטובוס 
 
 פיצוץ מחוץ למלון הילטון (ריוטרס)   
 
חדשות נענע

מוקדם יותר דווח על פיצוץ מחוץ למלון "הילטון" באנקרה שם אמור להתאכסן הנשיא בוש. 2 בני אדם נפצעו, אחד מהם באורח קשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיצוץ נשמע אחר הצהריים (חמישי) באוטובוס באיסטנבול, כך מסרה סוכנות הידיעות הטורקית. כרגע ידוע על ארבעה הרוגים ושבעה פצועים, אולם לפי שעה לא ברור מה גרם לפיצוץ.

הבוקר התפוצצה בבירה אנקרה פצצה קטנה סמוך למלון הילטון בעיר, אליו אמור להגיע נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, בעוד יומיים. מהפיצוץ נפצעו שני בני אדם אחד. אחד מהם באורח קשה. הטלוויזיה הטורקית דיווחה כי ארגון שמאל קיצוני נטל את האחריות לפיצוץ.

נשיא ארה"ב יבקר באנקרה לקראת פסגת ראשי נאט"ו ביום שני באיסטנבול, בה ישתתפו גם ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, נשיא צרפת ז'אק שיראק ומנהיגים נוספים.

יצויין כי האבטחה בטורקיה הוגברה לאחר שרשרת הפיגועים בחודש נובמבר בהם נהרגו יותר מששים בני אדם. בשבועות האחרונים נעצרו על ידי כוחות הביטחון עשרות חשודים בקשרים עם קבוצות איסלאמיות, כורדיות או מהשמאל.

"נקטנו בכל אמצעי הבטיחות הדרושים לביקור בוש ולפסגת נאט"ו", נמסר מגורם בממשלת טורקיה. "אין לי בינתיים מידע ספציפי על המטען אבל זה מסוג הדברים שיכולים להתרחש בכל מקום", הבהיר. לדבריו, צפויות הפגנות נגד ביקור בוש ונגד פסגת נאט"ו.

בתוך כך, 83 בני אדם נהרגו היום וכ-233 נפצעו בסדרה של פיגועים בערים שונות בעיראק. סדרת הפיגועים המתואמת מגיעה כשבוע לפני העברת השלטון במדינה מידי כוחות הקואליציה לידי העם העיראקי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by