בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
על מה באמת דיברו שרון ופרס? 
 
 תהיה רשת ביטחון? (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ראש הממשלה וראש האופוזיציה נפגשו בצהריים למה שהוגדר כ"עדכון מדיני שוטף". גורמים פוליטיים מעריכים שהם דיברו גם על האחדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, נפגש בצהריים (חמישי) לשיחת עידכון עם יושב ראש מפלגת העבודה, שמעון פרס. הפגישה נמשכה שעה וחצי, ובמהלכה שמע פרס דיווחים מראש הממשלה וממנכ"ל משרד המשפטים, אהרון אברמוביץ', על התפתחויות ביישום תוכנית ההתנתקות.

בלשכת פרס נמנעו מלומר אם השניים עסקו גם בנושאים פוליטיים ובאפשרות הצטרפותה של מפלגת העבודה לממשלה. בלשכת שרון כינו את הפגישה "עדכון מדיני שוטף". עם זאת, גורמים פוליטיים מעריכים כי השניים דנו גם בשאלת האחדות ורשת הביטחון של העבודה לראש הממשלה בעניין ההתנתקות.

פגישתו של פרס עם שרון עוררה תגובות נזעמות במפלגת העבודה. יו"ר סיעת העבודה, ח"כ דליה איציק, שהיתה אמורה להשתתף בפגישה, הודיעה אתמול כי תחרים אותה. לטענתה, מפלגת העבודה לא צריכה לאפשר לשרון לשחק בה, ולכן אין לקיים עתה פגישה כיוון שמיד יתייחסו אליה כחלק ממגעים לאחדות.

לקראת הפגישה לא נמנע פרס מלהמשיך ולתקוף את מדיניותה הכלכלית של הממשלה. במהלך דיון בכנסת שבו נדחתה הצעת חוק של ח"כ עמיר פרץ, שנועדה לפתור את משבר הפנסיה במועצות הדתיות, אמר פרס כי "יש אנשים שמגיעה להם פנסיה בשביל 40 שנות עבודה. אני יודע שטומי לפיד מתקשה להבין מה הוא קפיטליזם לא נכון". פרס גם כינה אתמול את נתניהו "גזבר ההתנחלויות", ותקף את מדיניותו במשרד האוצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by