בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיראק: לפחות 20 הרוגים במתקפה אווירית על פאלוג'ה 
 
 פרס של 10 מיליון דולר על ראשו. א-זרקאווי (רויטרס)    
 
כתב נענע בשטחים, חדשות נענע

הכוחות האמריקנים תקפו היום מעוזי טרור בפאלוג'ה במסגרת המצוד אחר א-זרקאווי. אנשיו של א-זרקאווי: הוא בכלל לא נמצא בעיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות 20 בני אדם נהרגו היום (שישי) בהתקפה אווירית של כוחות הקואליציה על העיר פאלוג`ה שבעיראק. רשת הטלוויזיה "אל ג'זירה" דיווחה כי מדובר בהתקפה כבדה. מדובר בהתקפה האמריקנית השלישית השבוע, וגם היא מכוונת נגד אבו-מוסעב א-זרקאווי ואנשיו, שלדברי האמריקנים מסתתרים בעיר.

בתוך כך הכחישו חמושים עיראקים המשתייכים לארגונו של א-זרקאווי, המקושר לאל-קאעידה, את הפרסומים האמריקנים, לפיהם א-זרקאווי מכותר על ידי כוחות הקואליציה.

חמשת החמושים הופיעו בקלטת וידאו חדשה כשהם רעולי פנים. אחד החמושים קרא טקסט מפיסת נייר: "כוחות הכיבוש טוענים שא-זרקאווי ואנשיו נמצאים בעיר שלנו ואנו יודעים שאין שחר לדבר. מדובר במשחק של הכובש האמריקני, שמטרתו להכות את האיסלאם בעיר המסגדים פאלוג'ה". עוד אמרו רעולי הפנים בקלטת כי הם נושאים נשאק כבד, כמו אר.פי. ג'י. ומגים.

האמריקנים מאשימים את א-זרקאווי באחריות על גל הפיגועים אתמול, בהם נהרגו עשרות בני אדם. כמו כן אנשיו של א-זרקאווי הוציאו להורג בעריפת ראש את החטוף הדרום קוריאני. ארצות הברית הציע פרס של 10 מיליון דולר למי שיתפוס את א-זרקאווי.

שר הביטחון הלאומי של הממשלה הזמנית בעיראק, מופאק רביען, אמר כי לממשלתו יש מידע מודיעיני על זרקאווי וכי הם מתכוונים ללחוץ עליו כדי שיסגיר את עצמו. "אנו עוקבים אחרי תנועותיו", אמר רביען, "ואנו יכולים לראות את טביעת אצבעותיו במספר איזורים". רביען לא פירט אך הבטיח להכות כי הממשלה תפעל בנחרצות כדי לשים קץ לטבח נגד האזרחים העיראקים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by